Ana Sayfa Ben Kimim

Ben Kimim

Gezgin Avcı Kimdir?

Merhaba; balık avcıları ve gezi tutkunları. Dünya’yı bol bol gezmek ve gezdiğim yerlerde balık tutmak iki hayalimin birleşimi. Nasıl olur böyle şey derseniz işte örneği burada. Öyle sizi ucuza gezdireyim diye rehberler sunmadan nerelere gitmeli, ben nereleri gördüm, nerede balık yakaladım, nasıl yakaladım, fikirler, tecrübeler, ustalardan tavsiyeler, ilginç olaylar, ilginç öneriler, ilginç meseleler falan filan hepsini bir arada bulabileceğiniz bir mecradır.

Yıllardır geziyorum, yıllardır sportif olta balıkçılığına meraklıyım. Tatlı su ve deniz avcılığı yapmamın dışında evimde bir kaplumbağa, papağan ve akvaryum balıkları gibi bir çok hayvan besliyorum. Hayvan sever bir aileyiz anlayacağınız. Şimdi diyebilirsiniz avcı adam nasıl bu kadar hayvan sever olabilir? Çok basit, ben sportif olta balıkçısıyım. Kurallara ve yasalara göre hayvan haklarına göre avlanırım. Genel olarak avlarımı tekrar doğaya, evlerine iade ederim. Yakala bırak yöntemi ile sürdürülebilir balık avcılığının destekleyicisiyim. Onları üzmem ben de üzülmem. Peki neler yapıyorum? Ürünler inceliyor, olta balıklarını anlatıyor, ustalar ile söyleşi yapıyor, yapmış olduğum avları hikaye tadında anlatıyor ve görseller paylaşıyorum.

Bu kadar av merakı olunca bir yerlere gitmek gerekir. Ben bu gitmeleri gezi tadında gördüğüm, gezdiğim yerleri biraz da avcı gözüyle bakarak anlatmaya çalışıyorum. O kadar çok gezgin arkadaş var ki. Hepside değişik değişik yerlere giderek bize rehber oluyorlar. Ama ben rehber değil yaşadığım gibi anlatmayı seviyorum. Bazen arkadaşlarım ile bazen ailem ile bazen de tek başıma hikayelerimi paylaşıyorum. Yani hem geziyorum hem de avlanıyorum.

Takip eden dostlarım çok sevdi benim bu hallerimi. Gezgin Avcı aşağı Gezgin Avcı yukarı oraya buraya çekiştirip duruyorlar. Aslında bakarsanız biraz maaliyetli oluyor. Tamam geziyoruz avlanıyoruz ama bir de bunları size aktarabilmem için belirli bir kaynak gerekli. Küçük rakamlar da olsa destek olan değişik sponsorlarım da var hatta. Bu sponsorlar gezip avlanmam için değil tamamen blogumun maaliyetlerini karşılamak için gerekli. Bana bu konuda destek olmak için ve detayları öğrenebilmeniz için lütfen Reklam ve Tanıtım sayfamı gözden geçiriniz. Bakın kimler destek oluyor bana. Sizde destek olabilirsiniz Reklam sayfamızı inceleyebilirsiniz sponsorlarım arasına adınızı yazdırabilirsiniz.