Ana Sayfa Gezgin Liste Çocuklarını İlginç Yerlerde Unutan 10 Anne-Baba

Çocuklarını İlginç Yerlerde Unutan 10 Anne-Baba

1226
0

Çocuklarını İlginç Yerlerde Unutan 10 Anne ve Baba

İnsanlar robot değil. Her zaman her şey akılda kalmaz yada asla unutulmaz değil. Örneğin markete alışverişe gittiğin zaman kesin bir iki parça alacaklarından unuttuğun olur. Yada unutmaman gereken telefon numaralarını unutursun veya arkadaşınla konuşurken bir an arkadaşının ismini unutursun. Ama bazı şeyler vardır unutulmaması gerekir ve sonuçları çok ağır olabilir. Bazı aileler var ki çok ilginç şekilde çocuklarını ilginç şekilde ilginç mekanlarda unutarak farklarını ortaya koyarlar.

1. Alışveriş Arabasında Unutulan Çocuk

Bir kuaför dükkanının önünde alışveriş arabasının içinde ağlayan iki aylık kız çocuk düşünün. Annesi marketten alışveriş yapmış dönüşte aklından ne geçiyorsa yolun ortasında çocuğu unutup gitmiş. Belki arabasına binmiş gitmiş yada yürüyerek oradan uzaklaşmış.

Kuaförde çalışan Miranda Asadurian dışarıda 40 derece sıcaklıkta alışveriş arabasının içindeki kız çocuğunu hemen çıkarmış ve kuaför dükkanı içine götürmüş. Hemen kurtarma ekiplerini aramış. Ekipler bir araştırma sonucunda 26 yaşında olan annenin telefonla konuşurken başka bir mağazaya girdiğini tespit etmişler. Ama çocuk kavurucu sıcağın altında yarım saatten fazla kalmış.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here