Ana Sayfa Gezgin Liste Gezmek İçin Her Şeyi Arkalarında Bırakanlar

Gezmek İçin Her Şeyi Arkalarında Bırakanlar

636
0

Gezmek İçin Her Şeyi Arkalarında Bırakanlar

Yoğun iş temposu, yüksek şehir stresi, tükenmişlik sendromu sonunda insanlar rutin yaşantılarını geride bırakarak yeni maceralara yelken açmaktalar. Çevremizden yada medyadan defalarca buna benzer hikayeler duymuşsunuzdur. İçlerinden bazıları diledikleri gibi sonuçlanmış olsa da hiç tahmin ettikleri gibi olmayanlar da var. Hüsrana uğrayanların hikayelerinin yanında duydukça feyz aldığımız imrenerek takip ettiğimiz hikayelerden bir kaçını sizler için derledim. Aynı zamanda bu hikayelerin içinde bol miktarda ticari hikayede mevcut.

1Her Şeyi Geride Bırakıp Denizde Pizza Satmak

Aslında bir programcı olan Tara Bowie; şef olan kocası Sasha ile birlikte işi gücü bırakıp Virgin Adalarında bir 11 metrelik charter tekne alarak çalıştırmaya başlarlar. İlerleyen zamanlarda teknenin içine taş fırını inşaa ederek harika bir restorana dönüştürdüler.

Tekneyi harika bir gurme pizza restoranına çeviren çift kalabalık koylara demirleyerek sipariş üzerine muhteşem pizzalar hazırlamaya başladılar. Tatile gelen insanlar o kadar çok beğendiler ki bu servisi ünleri destan olmuş.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here