Ana Sayfa Haberler Kuşadası Gençlik Festivali

Kuşadası Gençlik Festivali

933
0
Paylaş

Özel bir organizasyon şirketi tarafından Kuşadası Sevgi Plajında 14-15-16-17 Temmuza tarihlerinde düzenlenecek olan Gençlik Festivali tüm şehirlerimizdeki gençler tarafından sabırsızlıkla beklenmekte. Genç kuşağın ilgi ile takip ettiği sanatçıların sahne alacağı organizasyon için kalabalık ziyaret edileceği düşünülmekte.

Dört günlük festival biletlerinin tanınmış bilet firması Biletix tarafından satılması daha fazla ulaşmasını sağlamakta. Biletler ise 55-60 TL arasında satılmakta. Bilet fiyatının içinde ise dört günlük kamp ve konserleri izleyebilmeniz için kombine bilet bulunmakta.

Sosyal medya hesaplarımızın editörlerinden sevgili Gökhan Bolat‘ın ve başka üç arkadaşımızın daha yerinde sıcağı sıcağına takip edeceği Kuşadası Gençlik Festivali için GezginAvci.com olarak da hazırlık yapıyoruz. Arkadaşlarımızın dört gün boyunca kullanacakları tarafımızdan destekleniyor. İki adet ikişer kişilik kamp çadırı, bir adet tek kişilik mat ve bir adet yarım (battaniye+tulum) ile destek oluyorum. Dört günün sonunda güzel değerlendirme yazıları ve paylaşımları ile bloguma katkılarını bekliyorum. 🙂

Hangi Sanatçılar Var?

MFÖ, Duman, Hayko Cepkin, Emre Aydın, Pilli Bebek, Gripin, Umut Kuzey, Seksendört, Pinhani, Aylin Aslım, Flört, İskender Paydaş (Feat, Fatma Turgut & Ferman Akgül), Ogün Sanlısoy, Hüsnü Arkan, Jehan Barbur, Niyazi Koyuncu, Metin Türkcan & Murat İlkan, Yok Öyle Kararlı Şeyler, Sattas, Can Gox, Başıbozuk, Keti, You May Kiss The Bride, Supernova Reggae Band’in sahne alacağı festivalde, müzikseverler 4 gün boyunca %100 müzik, yüzde yüz eğlence ile doyumsuz bir festival keyfi yaşayacaklar.

İlginizi Çekebilir:  Bu Vatoz Balığı Görenleri Şaşırtıyor

Ayrıca Zeytinli Rock Festivali‘ne bilet alana Kuşadası Gençlik Festivali 1 TL. Bu yıl ilk defa organize edilen festival Kuşadası Belediyesinin katkıları ile her yıl düzenli olarak gerçekleştirilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here