Ana Sayfa Balık Avı Rehberi Shimano Sahara 4000 FD Olta Makinası

Shimano Sahara 4000 FD Olta Makinası

674
0
Paylaş

Yine bir Shimano olta makinası incelemesini sizin için ayrıntıları ile anlatıyorum. Shimano markası denince akla kalite gelir. Dişli sistemlerindeki başarısı herkesin malumu. Hayatımızda bir sportif alanda karşımıza çıkan marka olta balıkçılarının da vazgeçilmez kaliteli markası. Kaliteli diyorum çünkü kendim dahil kullanan hiç bir balıkçının memnun olmadığını duymadım.

Olta makinelerinin kaliteli markası olan shimano öyle modellere imza atıyor ki kolay kolay arıza yapmadan yıllarca kullanılmasına imkan sağlıyor. Arıza dan ziyade hiç bir av esnasında da yolda bırakmıyor. Büyük ve başarılı modellerden biri olan modelini anlatmak istiyorum.

Fishing-Rod-Holders-Sahara-01

4000FD

Büyük balık, trofe balık büyük makine ile yakalanır. Yağ gibi çalışan dişli sistemi, yormayan ve hafif bir makine. Hepsi Sahara 4000FD modelinde bir araya gelmiş durumda. Sahara 4000FD büyük balık yakalamak için tasarlanmış, kullananların ise son derece memnun kaldığı bir makine. Shimano nun tescilli özelliği olan Super Stopper II ise en önemli özelliklerinden.

Shimano-Sahara-02

Teknik Özellikler

[table id=2 /]

shimano-sahara-4000-fd

Nereden Alabilirim? Kaç Lira?

Shimano Sahara 4000FD olta makinası ülkemizde belli satıcılarda bulunmakta. Shimano bayileri ve büyük satıcılar. Ortalama fiyatı ise kampanyasız olarak 250.0 – 300.0 TL arasında değişmekte. Stok durumlarını ve sipariş verebilmek için aşağıdaki satıcıların sayfalarına bakabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Hayalimdeki Kılıç Balığı Avı

AvDeposu.com 276.0TL

AvBalikMarketi.com 280.0TL

GittiGidiyor.com 230.0TL

shimano-sahara-4000-fd-01

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here