Bu yıl ilk defa yapmaya başladığım En İyiler Listelerinin ilki olan En İyi 5 Balıkçılık Blogunu listeledik. Balıkçılık veya Balık Avı Blogları kişisel yada bir markanın olabilir.

Ülkemizde pek fazla bu konuda blogger yok dersek yeridir. Ama bir çok avantajı ve daha bilimsel olduğunu düşünüyoruz. Daha özgür ve daha fazla paylaşımlar yapmak, kendini tanıtmak, markaların reklamını yapmak ve ürün tanıtımları gibi bir çok yazılar yazabileceğimiz bir sistem.

Yurdumuz olta balıkçıları içerisinde çok değerli, tecrübeli ve sistematik çalışan arkadaşlar var. Keşke onların da bir blog sayfası olsa ve genç arkadaşlara tecrübelerini aktarabilse. Listemize gelince sayı olarak aslında bir elin beş parmağını geçmeyecek kadar az blog sayfası var. Şimdi sırasıyla yazarları ile birlikte tanıtmak istiyoruz size:

Bilent Yıldırım

Yazılarını ve paylaşımlarını severek takip ettiğimiz Bilent Yıldırım göstermiş olduğu av performansı ve tecrübeleri ile herkese bir şeyler öğreten Olta Balıkçısı. Tatlı Su ve Deniz avlarını en ince ayrıntısına kadar bize aktarıyor. Ayrıca Video Blog ile faydalı ve pratik bilgiler sunuyor.

Onur Fırat Polat

Direk kendine ait bir adresi olmasa da yazdığı ve paylaştığı yazılar bu işte ne kadar becerikli olduğunu ortaya koyuyor. Tatlı su avlarında göstermiş olduğu hünerler bir çok olta balıkçısını kendine hayran bırakıyor. Onur Fırat Polat meşhur ve popüler bir av marketin blog sayfasının balık avı kategorisinin editörü ve yazarı.

Rıdvan Yıldırım

“Yorgun Şehrin Asi Balıkçısı” diyor kendine Rıdvan Yıldırım. Genelde deniz avları yapıyor. Yaptığı avların fotoğraflarını ve videolarını sınırsızca paylaşıyor. Anlatımları ise eğlenceli şekilde aktarıyor bizlere.

Savaş Dursun

Tatlı su ve deniz avlarının hepsini yapıyor Savaş Dursun. Sosyal hesaplarında hatırı sayılır takipçisi var. Yaptığı avları detaylı şekilde aktarıyor blogunda. Blog sitesi sürekli güncel hiç eskimemiş gibi.

İlginizi Çekebilir:  Göllerdeki Sevimli Hayvanlar

Cenk Öztürk

Genel olarak tatlı suda avlansa da deniz avlarını da fırsat buldukça yapmakta. Blog sitesinde yaklaşık iki yıldır yazıyor. Yaptığı avları değişik bir üslup ile anlatıyor. Ayrıca bir gezgin olarak tanınmakta. Sloganı ise “Hem gezerim, hem de avlanırım”.

Cenk Öztürk blog yazarlığında balıkçılık konusunda başarılı olduğu kadar başarılı. Bir süredir pek ortalarda görünmese de bloglarında çeşitli yazılar yazmaya devam ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here