2015 Yılının En İyi 5 Balıkçılık Blogu

Bu yıl ilk defa yapmaya başladığım En İyiler Listelerinin ilki olan En İyi 5 Balıkçılık Blogunu listeledik. Balıkçılık veya Balık Avı Blogları kişisel yada bir markanın olabilir. Ülkemizde pek fazla bu konuda blogger yok dersek yeridir. Ama bir çok avantajı ve daha bilimsel olduğunu düşünüyoruz. Daha özgür ve daha fazla paylaşımlar yapmak, kendini tanıtmak, markaların reklamını yapmak ve ürün tanıtımları gibi bir çok yazılar yazabileceğimiz bir sistem.

Yurdumuz olta balıkçıları içerisinde çok değerli, tecrübeli ve sistematik çalışan arkadaşlar var. Keşke onların da bir blog sayfası olsa ve genç arkadaşlara tecrübelerini aktarabilse. Listemize gelince sayı olarak aslında bir elin beş parmağını geçmeyecek kadar az blog sayfası var. Şimdi sırasıyla yazarları ile birlikte tanıtmak istiyoruz size:

1Bilent Yıldırım

Yazılarını ve paylaşımlarını severek takip ettiğimiz Bilent Yıldırım göstermiş olduğu av performansı ve tecrübeleri ile herkese bir şeyler öğreten Olta Balıkçısı. Tatlı Su ve Deniz avlarını en ince ayrıntısına kadar bize aktarıyor. Ayrıca Video Blog ile faydalı ve pratik bilgiler sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here