Kısa bir süre öncesine kadar sayıları bir elin beş parmağını geçmese de son zamanlarda artık bizde varız bu mecrada diyen hatırı sayılır artış göstermeye başladılar.

Bu spora gönül vermiş insanlar tarafından o kadar çok sevildiler ki artık sadece balık avı değil alakalı bir çok konuda bilgi ve becerilerini gösteriyorlar.

Ben de bu yıl balıkçılık bilgi ve becerileri, insanların takip etme sayılarına göre bir değerlendirme yaparak kategorilerinde ön plana çıkan En İyi 5 Balıkçılık Blogu’nu sizler için derledim. Umarım sayıları daha fazla artarak bizler için önemli kaynak olmaya devam ederler.

İlginizi Çekebilir:  2015 Yılının En İyi 5 Balıkçılık Blogu

1Bilent Yıldırım | bilentyildirim.com

Uzun zamandır takip ettiğim, verdiği faydalı bilgiler, testler ve espirili kişiliği ile bütün balık avı tutkunlarının gönlünde taht kurmuş bir ağabeyimiz. Youtube Kanalında paylaştığı öğretici ve eğlenceli videolar ile daha fazla beğeni toplamakta.

Bu yıl içinde kendi işini kurmuş ve bu işe yeni başlayan arkadaşlara verdiği bilgiler ile yol göstermekte. Kendi blog sitesi olan bilentyildirim.com adresinde ise av raporlarını detaylı şekilde takipçilerine aktarmakta.

2Savaş Dursun | balikgunlukleri.com

İcra ettiği balık avlama teknikleri ile fenomen olmuş, özellikle sosyal medya üzerinde 100bin üzerinde bir kitleye hitap eden, verdiği sosyal mesajlar ile insanların gönlünde taht kurmuş Savaş Dursun.

Bu sene içinde yepyeni bir blog sitesi ile karşımıza çıktı. Özellikle avlarında kaydetmiş olduğu videolarda ki coşkusu görülmeye değer. Balık avı videolarını hem www.balikgunlukleri.com sitesinden hem de Youtube Kanalı ile biz takipçilerine ulaştırıyor.

İlginizi Çekebilir:  Ankara'da Balık Avı Malzemesi Satan Mağazalar

3Onur Fırat Polat | onurfiratpolat.blogspot.com.tr

Onur Fırat Polat kendine özgü sitili ve avları ile camia içinde sevilen, takip edilen bir arkadaşımız. Uzun zamandır çeşitli balık avlarında göstermiş olduğu performansın yanında sanatsal fotoğraflar çekerek bizim de göz zevkimizi zenginleştiriyor.

Uzun zamandır av raporlarını yazdığı kendi blogu olan onurfiratpolat.blogspot.com.tr adresinden bizleri bilgilendirmeye devam ediyor. Ayrıca Youtube Kanalında izlemeye değer bir çok balık avı videosu da mevcut.

4Enes Şahin | oburhamsi.com

“Ye İç Balık Tut” sloganı ile ziyaretçilerini karşılayan, balıkçılık bloglarına apayrı bir soluk getiren Enes Şahin arkadaşımızın yazarlığını yaptığı muhteşem bir site. Tasarımı ve konuları kendini ben buradayım diye haykıran www.oburhamsi.com gerçekten değerli bir mecra oldu.

5Necdet Kayapalıoğlu | baliklakonusanadam.com

Şimdi size çok ilginç bir kişisel balıkçılık blogundan bahsedeceğim. Balıkçılık blogu olunca sadece balık avı yapılacak diye bir şey yok. Meselenin en güzel taraflarından biri özellikle deniz balıklarının pişirilmesi, sunulması ve afiyetle yenilmesi.

Necdet Kayapalıoğlu abimizin uzunca bir süre her türlü balığın pişirme tariflerini yazdığı ve bize aktardığı www.baliklakonusanadam.com blog sitesi şu an için çok güncel olmasa da içinde barındırdığı kaynak bizim listemize girmesine yeter de artar bile.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here