Ankara’da Balık Avı Malzemesi Satan Mağazalar

2337
4

Merhabalar; bilindiği üzere olta balıkçılığı konusunda en aktif olan, en çok olta balıkçısının bulunduğu bölge İç Anadolu bölgesi ve şehir olarak ise Ankara’dır.

Denizimiz yok ama onlarca irili ufaklı gölümüz ve barajımız var. Bu kadar göl ve baraj olan yerde ise doğal olarak sayısız balık malzemesi satan bayi ve online mağaza bulunmakta.

Bu kadar çok malzeme satıcısı olunca hem kendi aralarındaki rekabetten kaynaklı olarak  bol ve ucuz malzeme temin etmek çok kolay. Avlak çeşitliğin den ve olta balıkçılarının talepleri ile en iyi markaların ürünlerini temin etmesi çok kolay.

Özellikle Ankara içinde balık malzemesi satışı yapan çeşit zengini av bayilerini ve online mağazaları harf sırasına göre listelemek istiyorum.

A- Harfi

1Anadolu Av Market

2011 yılı başlarında kurulan e-ticaret sitesinden sonra 2012 yılı ortalarında Münzeviler Caddesi No: 5/A Abidinpaşa /Ankara adresinde fiziki mağazasını açmış. Kara Avı, Balık Malzemeleri ve Doğa Sporları malzemeleri satmaktadır.

2Av Butik

Balık Avı Malzemeleri, Outdoor Giyim ve Doğa Sporları sektörüne 2000’li yıllarda giriş yapan firma edindikleri bilgi ve tecrübeyi amatör balıkçılara ve doğa tutkunlarına paylaşmaya 2010 yılları başında başlamışlar. Münzeviler Cad. No:29/B Abidinpaşa/Mamak adresindeki mağazaları ile bir çok ürün satışı yapmaktalar.

3Avfoni

Hem fiziki hem de online mağazalarında kamp, outdoor alanındaki deneyimini; yenilikçi ve gelişime açık vizyonuyla bütünleştirerek, çok markalı av ve kamp marketi olarak satışlarını yapmaktadırlar.

5Avgross

Keçiören ilçesindeki mağazalarından ve online mağazalarından bir çok kategori altında satış yapmaktalar.

6Avstok

Sadece online mağazalarından Balık Avı, Kara Avı, Kamp Malzemeleri ve her türlü doğa aktivitesi ile alakalı ürünlerin satışını yapmaktadırlar. Mağaza ofisi Tandoğan da bulunmaktadır.

D- Harfi

7Doğadayım

Muson Outdoor olarak 2002 yılında başladıkları ticari hayata kara av, balık avı ve doğa sporları tutkunu dostlara en kaliteliyi en ucuza kullandırmayı ilke edinerek bir çok ürün kategorisinde satış yapmaktalar.

S- Harfi

8Salman Av Doğa

Salman Av Doğa adıyla Ulus’ta yeni açtıkları mağazalarından ve online mağazalarından onlarca kategori altında binlerce ürün ile Ankara’daki av ve doğa tutkunlarına hizmet vermektedirler.

Sizin de Ankara’da bulunan Balık Avı, Kara Avı, Doğa ve Kamp malzemeleri satan mağaza tavsiyeniz olursa lütfen yorum kısmında belirtiniz. Listemiz ne kadar kalabalık olursa o kadar çok faydalı olacağını düşünüyorum. Lütfen fikirlerinizi belirtiniz.

4 YORUMLAR

  1. Ankara Yenimahalle’de bulunan Vatan Av Market var. Avcılık, atıcılık, balıkçılık ve kamp malzemeleri satışımız bulunmaktadır. E ticaret sitemizde peşin fiyatına 3 taksit imkanı ve 100 tl üzeri ücretsiz kargo sunmaktayız. Tüm av tutkunlarını mağazamıza bekleriz. Listeye bizi de ekleyin lütfen.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here