Ana sayfa Balık Avı Rehberi Balık Avı Malzemeleri Ankara’da Balık Avı Malzemesi Satan Mağazalar

Ankara’da Balık Avı Malzemesi Satan Mağazalar

8
4481

Merhabalar; bilindiği üzere olta balıkçılığı konusunda en aktif olan, en çok olta balıkçısının bulunduğu bölge İç Anadolu bölgesi ve şehir olarak ise Ankara’dır.

Denizimiz yok ama onlarca irili ufaklı gölümüz ve barajımız var. Bu kadar göl ve baraj olan bir yerde ise doğal olarak sayısız balık malzemesi satan av bayi ve online mağaza bulunmakta.

Bu kadar çok malzeme satıcısı olunca hem kendi aralarındaki rekabetten kaynaklı olarak  bol ve ucuz malzeme temin etmek çok kolay. Avlak çeşitliğin den ve olta balıkçılarının talepleri ile en iyi markaların ürünlerini temin etmesi çok kolay.

Özellikle Ankara içinde balık malzemesi satışı yapan çeşit zengini av bayilerini ve online mağazaları harf sırasına göre listelemek istiyorum.

Güncelleme Geçmişi:

  • 12-06-2019 Yeni mağazalar eklendi.
  • 10-07-2020 Adresler düzenlendi ve kapanan mağazalar kaldırıldı.

1. Anadolu Av Market

https://www.anadoluavmarketi.com/

Anıttepe Mahallesi, Kültür Sk. 1/B, 06570 Çankaya / Ankara

8 YORUMLAR

  1. Ankara Yenimahalle’de bulunan Vatan Av Market var. Avcılık, atıcılık, balıkçılık ve kamp malzemeleri satışımız bulunmaktadır. E ticaret sitemizde peşin fiyatına 3 taksit imkanı ve 100 tl üzeri ücretsiz kargo sunmaktayız. Tüm av tutkunlarını mağazamıza bekleriz. Listeye bizi de ekleyin lütfen.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here