30 Kasım Hangi Illerde Tatil?

30 Kasım Salı günü hangi illerde okullar tatil? 30 Kasım Salı günü İstanbul, Kocaeli, Tekirdağ, Sakarya, Düzce, Yalova, Çanakkale, Balıkesir, Bursa’da okullar tatil edildi. Fırtına yüzünden tatil olan iller

30 Kasım okullar hangi illerde tatil?

Milyonlarca öğrenci ve veli de bu gelişmelerin ardından 30 Kasım Salı günü okulların olup olmayacağını merak ediyordu. İstanbul, Kocaeli, Yalova, Düzce, Bursa, Sakarya, Tekirdağ ve Çanakkale, Balıkesir’de olumsuz hava koşulları ve lodos nedeniyle eğitim öğretime bir gün ara verildi.

30 Kasım İzmir okullar tatil mi?

Binlerce öğrenci ve velinin merak ettiği 30 Kasım günü için İzmir’de okulların tatil olup olmayacağını sorusu ise yanıt buldu. Birçok ilde eğitime ara verilirken, İzmir’de okullar tatil edilmedi.

30 Kasım da okullar tatil mi?

Türkiye genelinde dün akşam ve bugün de etkisini sürdüren fırtına ve şiddetli rüzgar nedeniyle ağaçlar devrildi, binaların çatıları uçtu. Endişelenen öğrenciler ve veliler ise yapılan resmi açıklama sonrası rahatladı! 30 Kasım Salı günü okullar tatil edildi.

Lodos tatili hangi illerde?

İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Sinop, Tekirdağ, Bartın ve Düzce’de şiddetli lodos nedeniyle yüz yüze eğitime bir gün ara verildi. Kamu kurumlarında çalışan engelli ve hamile personel de izinli sayılacak.

Yılbaşında okullar tatil oluyor mu?

Ulusal Bayram ve Genel Tatilleri Kanununda yer alan bilgilere göre 1 Ocak günü resmi tatil olarak kabul ediliyor. Bu sebeple 31 Aralık günü resmi tatil bulunmamaktadır.

15 tatil ne zaman?

Bugün yani 21 Ocak 2022 Cuma günü başlayan yarıyıl tatilinin 4 Şubat 2022 Cuma tamamlanmasının ardından öğrenci ve öğretmenler 7 Şubat Pazartesi günü yeniden okullarda olacak. Öğrenciler ikinci dönemdeki ara tatili ise 11 Nisan-15 Nisan 2022’de yapacak. İkinci dönem 17 Haziran 2022 Cuma günü sona erecek.

See also:  Okula Ne Zaman Tatil Olacak?

İzmir’de okullar ne zaman kapanacak?

6 Eylül 2021’de başlatılan birinci dönem, ilk ara tatile kadar sürecek. Ara tatilin ardından ise okullar ocak ayında karnelerin alınması ile kapanacak.

İzmir son dakika deprem ne zaman oldu?

İZMİR DEPREMİ KAÇ ŞİDDETİNDE? AFAD’dan yapılan açıklamada, İzmir’in Urla açıklarında 3.7 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiği bildirildi. saat 12.21’de meydana gelen deprem yerin 13.35 KM altında gerçekleşti.

Lodostan dolayı okullar tatil mi?

Olumsuz hava koşulları ve lodos nedeniyle bugün Kocaeli, Bursa, Sinop, Tekirdağ, Düzce, Balıkesir, Çanakkale, Yalova, Bartın ve Sakarya’da da yüz yüze eğitimin bir gün süreyle tatil edildiği açıklandı.

30 Kasım Bursa okullar tatil mi?

İstanbul, Balıkesir, Bursa, Sakarya, Kocaeli ve Yalova’dan sonra Çanakkale’de de eğitime bir gün ara verildi. Tekirdağ Valiliğinden yapılan açıklamada, meteorolojiden alınan verilere göre, kentte bugün etkili olan olumsuz hava koşullarının yarın da devam edeceği belirtildi.

Okullar Ara tatilde mi?

Uzun süren online eğitim süreci sonrası yüz yüze eğitime başlayan öğrenciler yarıyıl tatiline ocak ayında girecekler. Milli Eğitim Bakanlığı’nın takvimine göre birinci dönemi 21 Ocak 2022 Cuma sona erecek. Öğrenciler ikinci dönemdeki ara tatili ise 11 Nisan-15 Nisan 2022’de yapacak.

Okullar kaç gün tatil?

Okullar 6 Eylül 2021’de açılmıştı. İlk ara tatil (Sonbahar ara tatili) 15 Kasım 2021 pazartesi günü başlayacak, 19 Kasım 2021 cuma günü sona erecek. Birinci dönem 21 Ocak 2022 tarihinde sona erecek. Sömestre tatili hafta sonlarıyla birlikte 16 gün olacak ve ikinci dönem 7 Şubat 2022 tarihinde başlayacak.

Lodos nedeniyle okullar kaç gün tatil?

Vali Yelikaya açıklamasında ‘Sevgili hemşehrilerim; İstanbul’da hayatı olumsuz etkilemeye devam eden #Lodos nedeniyle; Eğitim kurumlarımızda yüz yüze eğitime 30 Kasım Salı günü bir gün süreyle ara verilmiştir. Kamu kurumlarında çalışan engelli ve hamile personel izinli sayılacaktır.’ ifadelerini kullandı.

See also:  Resmi Tatil Mesaisi Nasıl Hesaplanır?

2021 1 aralık okullar tatil mi?

Sinop, Tekirdağ, Balıkesir, Çanakkale, Kocaeli, Yalova, Bursa ve Sakarya’da da fırtına ve yağış nedeniyle okullar bugün tatil edildi. Öte yandan İstanbul’daki bazı üniversiteler de fırtına nedeniyle online eğitim kararı aldı. Ancak 1 Aralık çarşamba günü için herhangi bir tatil açıklaması bulunmuyor.

8 aralık okullar tatil mi?

8 Aralık: Meryem Ana Günü (katolik, resmi tatil)

Katolik inancından kaynaklanan bir bayram; Meryem Ana’nın Çocuk İsa’yı günahsız olarak dünyaya getirebilmesi için, Adem ve Havva’dan kaynaklanan günahtan arınmış olarak dünyaya gelmesi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.