Berberler Hangi Gün Tatil?

SALI KUAFÖRLER VE PAZAR GÜNÜ BERBERLER KAPALI OLACAKLAR! Buna göre, erkek berber salonları Pazar günü, kuaförler ise Salı günü tatil olacak.

Berberler hangi gün kapalı?

Berberler hafta içi her gün ve Cumartesi günleri saat 07.00-22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Berberler Pazar günlerinde açık olmadığından hizmet verememektedir. Yani hafta sonunda Pazar günleri berberler kapalıdır.

Kuaförler hangi gün tatil 2021?

Berberlerin ve kuaförlerin kademeli normalleşme çalışma saatleri tarih belli oldu. Tam kapanma uygulaması nedeniyle 17 gündür kapalı olan berberler ve kuaförler 17 Mayıs 2021 Pazartesi günü açılacak. Sadece hafta içi günleri 07.00-20.00 saatleri arasında hizmet verecek işletmeler koronavirüs tedbirlerine uyulacak.

Bugün kuaförler kaça kadar açık?

Berber ve kuaförler de hafta içi 07.00-20.00 saatleri arasında müşterilerine kapılarını açabilecek. Türkiye, 17 günlük tam kapanma sürecinin ardından 2 haftalık kademeli normalleşme sürecine başlıyor. İçişleri Bakanlığı sürecin ayrıntılarını 81 ile gönderdiği genelge ile belirledi.

Denizlide kuaförler hangi gün kapalı?

Denizli Valiliğinin, Pamukkale Belediyesi, Merkezefendi Belediyesi, Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Sanayi Odası ve Ticaret Odası ile yaptığı yazışma sonrası kabul edildi. Bundan sonra 19 Kasım 2017 tarihinden itibaren Bayan Kuaförleri de Pazar günleri kapalı olacak.

Kadın Kuaförleri hangi gün kapalı?

neden salı olduğu merak edilendir. erkek berberleri pazar günü hafta sonu kapalıyken, bayan kuaförleri hafta içi bir gün olan salı günü seçilmiş. pazar olsa anlarım ama hafta içi olunca biraz garip oluyor. tanım= salı günleri kuaförlerin kapalı olması durumudur.

Berberler kaçta kapanıyor 2022?

Kuaförlerin ve berberlerin çalışma saatleri kademeli normalleşme süreci için düzenlendi. Kuaförler ve berberler 1 Haziran’a kadar hafta içi 07:00-20:00 saatleri arasında hizmet verecek.

Berber kapalı mı?

Kademeli normalleşme ile beraber berber ve kuaförler de hafta içi hizmet vermeye devam edecek. Genelgeye göre bu işletmeler hafta içi günlerde 07.00-20.00 saatleri arasında açık olacak. Sokağa çıkma yasağının olduğu hafta sonunda ise kuaför ve berberler kapalı olacak.

See also:  Enes Tatil Yeri Nerede?

Kuaförler Cumartesi günü kapalı mı?

Kuaför ve berberler açıldı ancak yalnızca hafta içi hizmet verebiliyor. Hafta sonu sokağa çıkma yasağı dolayısıyla berber ve kuaförler faaliyet göstermiyor.

Hafta içi kuaförler kaça kadar açık?

Kuaförlerin ve berberlerin çalışma saatleri kademeli normalleşme süreci için düzenlendi. Kuaförler ve berberler 1 Haziran’a kadar hafta içi 07:00-20:00 saatleri arasında hizmet verecek.

Hafta sonu kuaförler kaça kadar açık?

Genelgeye göre bu işletmeler hafta içi günlerde 07.00-20.00 saatleri arasında açık olacak. Sokağa çıkma yasağının olduğu hafta sonunda ise kuaför ve berberler kapalı olacak.

Kuaförler kaça kadar açık 1 Haziran?

Kafe ve restoranlar 1 Haziran’a kadar kapalı olacak. Hafta içi 07.00-20.00 saatleri arasında paket servis ve gel-al şeklinde hizmet verebilecekler. KUAFÖR VE BERBERLER AÇIK MI? Berber ve kuaförler de hafta içi 07.00-20.00 saatleri arasında müşterilerine kapılarını açabilecek.

Kuaförler hangi saatlerde açık?

Genelgeye göre; berber ve kuaförler de hafta içi 07.00-20.00 saatleri arasında müşterilerine kapılarını, belirlenen hijyen kuralları kapsamında açabilecek.

Resmi Tatilde kuaför açık olur mu?

Bazı berber ve kuaförler, Kurban Bayramı’nın resmi tatil olması nedeni ile kapalı olacak. Ancak bazı berber ve kuaförler 20-21-22-23 Temmuz 2021 tarihlerinde hizmet vermeye devam edecek. KUAFÖRLER AREFE GÜNÜ AÇIK MI? Kuaförler ve berberler, bayram arefesinde açık oluyor.

Berberler kaç gün kapalı kaldı?

Genelge ile güzellik merkezlerinin/salonlarının faaliyetlerine 17 Mayıs 2021 tarihine kadar geçici olarak ara verilmişti. Tam kapanma 17 Mayıs’ta sona erecek. Berber ve kuaförlerin bu tarihten sonra belirlenecek hususlar çerçevesinde çalışmalarını sürdüreceği tahmin ediliyor.

Kuaför kapanacak mı?

KUAFÖR VE BERBERLER KAPANDI MI? Berberler ve kuaförlerin faaliyetleri bir sonraki karara kadar kapatıldı. İŞTE YENİ KARARLAR. 29 Nisan 2021 yani Perşembe akamı saat 19.00’dan başlayın 17 Mayıs 2021 Pazartesi sabah 05.00’e kadar tam kapanmaya geçiyoruz.

See also:  5 Ocak Hangi Iller Tatil?

Antalya kuaförler hangi gün kapalı?

Ticaret İl Müdürlüğü, Antalya Valiliği’nce alınan yeni kararla birlikte, kuaförler ve manikürcülerin artık Pazar günleri de çalışabileceklerini, aynı süreçte Berberlerin Pazar günleri kapalı olmasına ilişkin kararın ise aynen devam ettiği belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.