Eskişehirde Kuaförler Hangi Gün Tatil?

Gerçekleştirilen toplantıda hafta tatili ile ilgili de görüşüldüğünü söyleyen Özkara, “Tepebaşı bölgesinde bulunan bayan kuaförlerinin talepleri doğrultusunda yapılan bu toplantımızda bayan kuaförleri için hafta tatilinin salı günü olması ortak alınan bir karar olmuştur.

Kuaförler hangi gün kapalı Eskişehir?

Berberler ve Kuaförler Odası, kent genelinde bayan kuaförlerinin salı günleri kapalı olması kararına varıldığını bildirdi.

Kuaförler hangi gün kapalı olur?

Genelgeye göre berber ve kuaförler hafta içi 07.00 – 20.00 saatleri arasında açık olacak. Sokağa çıkma yasağının uygulandığı hafta sonları ise berber ve kuaförler kapalı olacak.

Kuaförler hangi gün kapalı 2021?

17 Mayıs 2021 Pazartesi gününden itibaren açılacak berberler ve kuaförler sadece pazartesi, salı, çarşamba, perşembe, cuma günleri 07.00-20.00 saatleri arasında hizmet verebilecek. İçişleri Bakanlığı’nın belirlediği çalışma saatlerine uymayan işletmeler yüklü miktarda idari para cezası verilecek.

Hafta sonu kuaförler açık mı?

Kuaförler hafta içi (Salı) günleri hariç hafta sonunda Cumartesi ve Pazar günleri 07.00-22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Kuaförler Pazar günleri açıktır. Kuaförlerin izin günleri ise Salı’dır.

Bugün kuaförler kaça kadar açık?

Berber ve kuaförler de hafta içi 07.00-20.00 saatleri arasında müşterilerine kapılarını açabilecek. Türkiye, 17 günlük tam kapanma sürecinin ardından 2 haftalık kademeli normalleşme sürecine başlıyor. İçişleri Bakanlığı sürecin ayrıntılarını 81 ile gönderdiği genelge ile belirledi.

Bayan Kuaförleri hangi gün kapalı 2020?

‘Cumhurbaşkanlığı Kabinesinde alınan kararlar doğrultusunda 20.11.2020 Cuma günü saat 20:00’den itibaren geçerli olacak şekilde; Alışveriş merkezi, market, berber, kuaför ve güzellik merkezleri sadece saat 10:00 ila 20:00 arasında vatandaşlarımıza hizmet sunabileceklerdir.’ denildi.

Kadın Kuaförleri hangi gün tatil?

Gülşen Balcı, bayan kuaförlerinin salı günleri tatil yapacağını söyledi. Pendik Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Salih Karadağ, yaptığı konuşmada, berber ve kuaför esnafı olarak mesai mefhumu ve tatili olmayan bir meslek icra ettiklerini söyledi.

See also:  Ara Tatil Ne Zaman 2017?

Kuaför kapalı mı?

Genelgeye göre; berber ve kuaförler de hafta içi 07.00-20.00 saatleri arasında, belirlenen hijyen kuralları kapsamında hizmet vermeye devam ediyor. Tam gün sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak hafta sonlarında bakkal, market, manav, kasap, kuruyemişçi ve tatlıcıların 10.00-17.00 saatleri arasında faaliyet gösteriyor.

Erkek Kuaförleri hangi gün kapalı?

Ekli yazıdan da anlaşılacağı üzere ‘01.07.2017 Tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Erkek Berberlerinin Pazar günleri, Bayan Kuaförleri ve Güzellik Salonlarının Salı günleri Kapalı tutulmalarına, Uygulamaya aykırı hareket edenlere 6585 Sayılı Kanunun 18. Maddesinin (g) bendine göre işlem yapılmasına karar

Kuaförler kaça kadar açık 1 Haziran?

Kafe ve restoranlar 1 Haziran’a kadar kapalı olacak. Hafta içi 07.00-20.00 saatleri arasında paket servis ve gel-al şeklinde hizmet verebilecekler. KUAFÖR VE BERBERLER AÇIK MI? Berber ve kuaförler de hafta içi 07.00-20.00 saatleri arasında müşterilerine kapılarını açabilecek.

Hafta içi kuaförler kaça kadar açık?

Kuaförlerin ve berberlerin çalışma saatleri kademeli normalleşme süreci için düzenlendi. Kuaförler ve berberler 1 Haziran’a kadar hafta içi 07:00-20:00 saatleri arasında hizmet verecek.

Hafta sonu kuaförler kaça kadar açık?

Genelgeye göre bu işletmeler hafta içi günlerde 07.00-20.00 saatleri arasında açık olacak. Sokağa çıkma yasağının olduğu hafta sonunda ise kuaför ve berberler kapalı olacak.

Resmi Tatilde kuaför açık olur mu?

Bazı berber ve kuaförler, Kurban Bayramı’nın resmi tatil olması nedeni ile kapalı olacak. Ancak bazı berber ve kuaförler 20-21-22-23 Temmuz 2021 tarihlerinde hizmet vermeye devam edecek. KUAFÖRLER AREFE GÜNÜ AÇIK MI? Kuaförler ve berberler, bayram arefesinde açık oluyor.

Sokağa çıkma yasağında kuaförler açık mı?

Vaka sayılarının yüksek seviyelerde olması nedeniyle alınan tam kapanma kararının ardından 17 günlük sokağa çıkma yasağında muaf olan işletmeler belirlendi. Genelgede, açık olmaya devam edebilecek iş yerleri arasında berber ve kuaförler yer almıyor.

See also:  Milyos Antik Kenti Nerede?

Güzellik salonları ne zaman kapanacak?

İçişleri Bakanlığı 81 İl Valiliğine “Kısmi Kapanma” konulu genelge gönderdi. Genelge’de yer alan ifadelere göre, halı saha, yüzme havuzu, spor salonu, güzellik merkezi/salonları, hamam ve saunalar, lunaparklar ve tematik parkları faaliyetlerine 17 Mayıs 2021 Pazartesi gününe kadar geçici olarak ara verecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.