Konyada Kuaförler Hangi Gün Tatil?

Konya Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Veli Baranok, 2014 yılında yapılan olağan genel kurulda alınan kararla erkek kuaförler için Pazar, bayan kuaförler için Salı günlerinin tatil olmasının sağlandığını belirterek, ‘Biz artık Pazar ve Salı günlerinin esnafımız için resmi tatil olmasını istiyoruz” dedi.

Kuaförler hafta sonu kapalı mı?

Kuaförler hafta içi (Salı) günleri hariç hafta sonunda Cumartesi ve Pazar günleri 07.00-22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Kuaförler Pazar günleri açıktır. Kuaförlerin izin günleri ise Salı’dır.

Bayan kuaförleri Salı günü kapalı mı?

KUAFÖR VE BERBER ÇALIŞMA SAATLERİ

Salı : 10:00 – 20:00.

Hafta sonu kuaförler kaça kadar açık?

Genelgeye göre bu işletmeler hafta içi günlerde 07.00-20.00 saatleri arasında açık olacak. Sokağa çıkma yasağının olduğu hafta sonunda ise kuaför ve berberler kapalı olacak.

Hafta içi kuaförler kaçta kapanıyor?

KUAFÖRLER AÇIK MI? Kuaförlerin ve berberlerin çalışma saatleri kademeli normalleşme süreci için düzenlendi. Kuaförler ve berberler 1 Haziran’a kadar hafta içi 07:00-20:00 saatleri arasında hizmet verecek.

Antalya kuaförler hangi gün kapalı?

Ticaret İl Müdürlüğü, Antalya Valiliği’nce alınan yeni kararla birlikte, kuaförler ve manikürcülerin artık Pazar günleri de çalışabileceklerini, aynı süreçte Berberlerin Pazar günleri kapalı olmasına ilişkin kararın ise aynen devam ettiği belirtti.

Kuaförler hangi gün kapalı olur?

Genelgeye göre berber ve kuaförler hafta içi 07.00 – 20.00 saatleri arasında açık olacak.

Kuaförler hangi gün kapalı 2021?

17 Mayıs 2021 Pazartesi gününden itibaren açılacak berberler ve kuaförler sadece pazartesi, salı, çarşamba, perşembe, cuma günleri 07.00-20.00 saatleri arasında hizmet verebilecek. İçişleri Bakanlığı’nın belirlediği çalışma saatlerine uymayan işletmeler yüklü miktarda idari para cezası verilecek.

Kuaförler salı günü neden kapalı?

Bu araştırma sonucuna göre, bölgedeki kuaförlerin tamamına yakını salı gününün tatil olmasını istiyordu. Kendilerinin bu talebini yerinde bulan oda yönetimi, bundan böyle salı günleri bayan kuaförlerimizin tatil yapmasına karar verdi’ dedi.

See also:  1. Yarı Tatil Ne Zaman?

Bayan kuaförleri hangi gün kapalı 2020?

‘Cumhurbaşkanlığı Kabinesinde alınan kararlar doğrultusunda 20.11.2020 Cuma günü saat 20:00’den itibaren geçerli olacak şekilde; Alışveriş merkezi, market, berber, kuaför ve güzellik merkezleri sadece saat 10:00 ila 20:00 arasında vatandaşlarımıza hizmet sunabileceklerdir.’ denildi.

Kuaförler kapalı mı?

Genelgeye göre; berber ve kuaförler de hafta içi 07.00-20.00 saatleri arasında, belirlenen hijyen kuralları kapsamında hizmet vermeye devam ediyor. Tam gün sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak hafta sonlarında bakkal, market, manav, kasap, kuruyemişçi ve tatlıcıların 10.00-17.00 saatleri arasında faaliyet gösteriyor.

Kuaförler kaça kadar açık 1 Haziran?

Kafe ve restoranlar 1 Haziran’a kadar kapalı olacak. Hafta içi 07.00-20.00 saatleri arasında paket servis ve gel-al şeklinde hizmet verebilecekler. KUAFÖR VE BERBERLER AÇIK MI? Berber ve kuaförler de hafta içi 07.00-20.00 saatleri arasında müşterilerine kapılarını açabilecek.

Bugün kuaförler kaça kadar açık?

Berber ve kuaförler de hafta içi 07.00-20.00 saatleri arasında müşterilerine kapılarını açabilecek. Türkiye, 17 günlük tam kapanma sürecinin ardından 2 haftalık kademeli normalleşme sürecine başlıyor. İçişleri Bakanlığı sürecin ayrıntılarını 81 ile gönderdiği genelge ile belirledi.

Resmi Tatilde kuaför açık olur mu?

Bazı berber ve kuaförler, Kurban Bayramı’nın resmi tatil olması nedeni ile kapalı olacak. Ancak bazı berber ve kuaförler 20-21-22-23 Temmuz 2021 tarihlerinde hizmet vermeye devam edecek. KUAFÖRLER AREFE GÜNÜ AÇIK MI? Kuaförler ve berberler, bayram arefesinde açık oluyor.

Kuaförler kaça kadar açık Temmuz 2021?

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yapılan son dakika açıklamaya göre, berber ve kuaför gibi işletmelerin çalışma süreleri saat 10.00 ile 20.00 arası olarak sınırlanacak.

Kuaförlerin çalışma saatleri nelerdir?

Berber ve kuaförlerin çalışma saatleri İçişleri Bakanlığı’ndan gelen genelge ile değişti. Son dakika yayınlanan genelgede, düşük, orta ve yüksek risk grubundaki illerde market, manav, kasap, berber, kuaför ve güzellik salonu, terzi, ayakkabıcı vb. işyerleri 07.00- 20.00 saatleri arasında çalışacağı belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.