Konya’Nın Hangi Ilçeleri Tatil?

KONYA’DA OKULLARIN TATİL EDİLDİĞİ İLÇELER Konya ‘da Ahırlı, Altınekin, Akören, Bozkır, Beyşehir, Çeltik, Doğanhisar, Derbent, Derebucak, Hadim, Hüyük, Ilgın, Meram, Karatay, Selçuklu, Seydişehir, Sarayönü, Yalıhüyük, Yunak ilçelerinde yarın olmak üzere yüz yüze eğitime bir günlük ara verildi.

Konya’nın hangi ilçelerinde kar tatili var?

Konya’da yoğun kar yağışı ve buzlanma nedeniyle başta merkez ilçeler Meram, Selçuklu ve Karatay olmak üzere Ahırlı, Akşehir, Akören, Altınekin, Beyşehir, Bozkır, Çumra, Derbent, Derebucak, Doğanhisar, Hadim, Hüyük, Kadınhanı, Sarayönü, Taşkent, Tuzlukçu, Yalıhüyük ve Yunak ilçelerinde yüz yüze eğitime yarın ara verildi

11 Mart Okullar tatil mi?

‘Olumsuz hava koşulları nedeniyle 10-11 Mart tarihlerinde il genelinde, resmi ve özel okul öncesi, ilk ve ortaokullar ile liselerde, rehabilitasyon ve Halk Eğitim merkezlerinde eğitim-öğretime 2 gün ara verilmesi, engelli, hamile kamu çalışanlarının idari izinli sayılmaları uygun görülmüştür.’

9 Şubat Okullar Tatil mi?

Konuyla ilgili Valilikten yapılan açıklamada,” Kar yağışı nedeniyle köy yollarında oluşabilecek olumsuzluklar göz önüne alınarak 9 Şubat 2022 Çarşamba günü il genelinde taşımalı eğitime 1 gün süreyle ara verilmiştir.

10 Şubat Okullar Tatil mi?

Açıklamada, ‘Yoğun kar yağışı ye buzlanma sebebiyle ulaşımda yaşanabilecek muhtemel olumsuzluklar nedeniyle ilimiz merkez ve merkeze bağlı okullarda 10 Şubat 2022 Perşembe günü yüz yüze eğitime 1 gün süreyle ara verilmiştir. Ayrıca, engelli ve hamile kamu personeli de idari izinli sayılacaktır’ denildi.

11 Mart 2022 Okullar Tatil mi?

Bolu Valisi Ahmet Ümit, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, olumsuz hava koşulları nedeniyle 10-11 Mart 2022 tarihlerinde il genelinde eğitime ara verildiğini belirtti.

Bugün hangi illerde kar tatili var?

KAR TATİLİ OLAN İLLER LİSTESİ: Ankara, Balıkesir, Niğde, Konya, Sivas, Kayseri Kar tatili olan iller, kar yağışının yoğun bir şekilde devam etmesi nedeniyle yakından takip ediliyor. Meteoroloji’nin son hava durumu uyarılarının ardından, başta İstanbul olmak üzere Marmara Bölgesi’nde kar yağışı başladı.

See also:  Anasınıfı Ara Tatil Ne Zaman?

Okul kapanacak mı?

Artan vaka sayısıyla birlikte ‘okullar kapanacak mı?’ sorusuna yanıt aramaya başladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan merak edilen soruyu yanıtladı, okulların kapanmayacağını belirterek “Tedbirlere daha fazla riayet ederek yüz yüze eğitime devam edeceğiz” dedi.

Bilecik okullar tatil mi?

Valilik açıklamasında, ‘İlimizde devam eden kar yağışı nedeniyle il genelinde 18.01.2022 öğleden sonra ve 19.01.2022 tarihlerinde okulların tatil edilmesine, ayrıca hamile ve engelli kamu personelinin de idari izinli sayılmasına karar verilmiştir’ denildi.

Okullar tatil olabilir mi?

‘ sorusuna Milli Eğitim Bakanı Özer’den yanıt. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, öğrencilerin ‘Okullar tatil olacak mı?’ sorusuna, ‘Okullar tatil olmayacak.’ diye yanıt verdi.

Okullar ne zaman tatil 2022?

Ara tatilin ardından 2021-2022 eğitim öğretim yılı birinci dönemi 21 Ocak 2022 Cuma sona ermişti. Yarıyıl tatili ise 24 Ocak 2022 Pazartesi başlayıp 4 Şubat 2022 Cuma tamamlandı. İkinci dönem ara tatil tarihleri ise 11 Nisan- 15 Nisan 2022’de gerçekleşecek.

Okullar ne zaman kapanacak 2022?

Ara tatilin ardından 2021-2022 eğitim öğretim yılı birinci dönemi 21 Ocak 2022 Cuma sona erecek. Yarıyıl tatili ise 24 Ocak 2022 Pazartesi başlayıp 4 Şubat 2022 Cuma tamamlanacak. Öğrenciler ikinci dönemdeki ara tatili ise 11 Nisan-15 Nisan 2022’de yapacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.