Tatil Com Kimin?

Metglobal bünyesinde faaliyet gösteren Tatil.com’a (Özaltun Otelcilik Turizm Ve Tic. AŞ) yönelik şikâyetlerde yaşanan artış dikkat çekici.

Tatil com un sahibi kim?

Metglobal’in sahibi olduğu ve yazılımlarını yaptığı Otel.com, Tatil.com, HotelsPro.com gibi turizm markalarının da sahibi olan Metglobal patronu Metin Altun’un aynı zamanda PayTrek Ödeme Sistemleri’nin de sahibi olduğu biliniyor.

Tatil com nasıl bir firma?

Tatil.com üzerinden 2021 yaz dönemi için tatil aldım lakin sonrasında iptal edildi. Aradan geçen onca zaman sonrası hala para iadesi olmadı. İnsanları mağdur etmenin ötesinde bir firma değiller. Müşteri hizmetleri cevap vermiyor sadece oyalıyor yanıltıyorlar.

Özaltun Otelcilik kimin?

Yaklaşık 2.000 çalışanıyla turizm sektöründe faaliyetlerini devam ettiren Özaltın Holding’e bağlı Özaltın Turizm Grubu, ülkemizin ayrıcalıklı turizm gruplarından biri haline gelmiştir.

Tatil com Genel müdür?

MetGlobal bünyesinde faaliyet gösteren tur operatörü Tatil.com’un yeni Genel Müdürü Levent Çardaklı oldu.

Metin Altun kimdir?

BURSA’nın Orhangazi ilçesindeki fabrikada tadilat yaparken, 3 metre yükseklikteki iskeleden düşen işçi Metin Altun (51), ağır yaralı kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Bursa’nın Orhangazi ilçesinde, bir fabrikada 3 metre yükseklikteki iskeleden düşen işçi, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Tatil com ne zaman kuruldu?

2005 yılında kurulan Tatil.com, Türkiye’nin online rezervasyon yapan ilk turizm operatörüdür. Kurulduğu andan itibaren yüksek müşteri kalitesini benimseyen, duruşuyla gün geçtikçe büyüyen Tatil.com; dünyada 208 ülkede, 20.000 destinasyon ile hizmet vermektedir.

Tatil Acentesi nereye şikayet edilir?

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı İletişim Merkezi (KTBİM ALO 176), T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na gelecek her türlü talep, şikâyet, görüş, öneri, ihbar ve soruları etkin ve hızlı çözüme kavuşturmak amacıyla “vatandaş memnuniyeti” odaklı olarak yaklaşık dört yıldır faaliyet göstermektedir.

Tatil Budur kime ait?

Tatilbudur.com, Türk menşeili olan, Tatilbudur Seyahat Acenteliği ve Turizm AŞ markasına bağlı olarak hizmet veren bir seyahat acentesi ve tur operatörüdür. 1997 yılında Derya Bülent Kuş tarafından kurulmuştur.

See also:  Pamukkale Nasil Olusmustur?

Tatil com rezervasyon iptali nasıl yapılır?

Rezervasyonumu nasıl iptal edebilirim? Rezervasyon numaranız ile birlikte “Müşteri İlişkileri” sekmesine tıklayarak “Yeni Talep Oluştur” bölümünden rezervasyon iptal talebinizi bırakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.