Whatsapp Tatil Modu Nasıl Açılır?

WhatsApp tatil modu etkinleştirme nasıl yapılır? İşlem oldukça basit; söz konusu sohbetler arşivlendikten sonra, üstteki üç nokta simgesine dokunun, ‘Ayarlar’ > “Sohbetler”e gidin ve ‘Sohbetleri arşivlenmiş tut’ onay kutusunu etkinleştirin.

WhatsApp tatil modu nasıl yapılır?

Bu ayarı aktif etmek için geldiği zaman arşivlenmiş sohbetleri yoksay ayarını açmanız gerekiyor. Bu sayede bu mesajları uygulama görmezden geliyor ve size göstermiyor. Grup sohbetlerinden kurtulmanın bir yolu daha var “sessize al”… Bu yöntem sadece mesajın bildirimini size göstermiyor.

WhatsApp tatil modu nedir?

WhatsApp’ın son Android beta sürümüyle birlikte uygulamaya Tatil Modu adlı yeni bir özellik eklendi. Bu özellik, arşive eklenmiş bir sohbete mesaj geldiğinde, bu sohbetin yok sayılarak bildirim gönderilmemesini ve ana sayfaya düşmemesini sağlıyor.

Tatil modu nedir?

Tatil Modu ise ‘Arşivlenmiş sohbetleri yoksay’ olarak adlandırılacak. Bu özellik, yeni bir mesaj geldiğinde arşivlenmiş sohbetlerin arşive aktarılmasını engelleyecek. Böylece rahatsız olduğunuz grup mesajlarını en üstte, anlık olarak görmeyeceksiniz.

Gardrops tatil modu nasıl kapatılır?

Hızlı bir şekilde tatil modunu açmak ve kapatmak mümkün. Bunu ‘Butiğim’ menüsünden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Tatil Mesajı: Ürünlerinizi yada Butiğinizi gezenlerin göreceği Tatil Mesajını Butiğim > Ayarlarım menüsündeki ‘Tatil Mesajı’ kısmından değiştirebilirsiniz.

Gardrops tatil modu ne demek?

Gardrops’un Tatil Moduna aldığında; Diğer kullanıcılar ürünlerini görebilir, yorum yapabilir, beğenebilir yalnız satın alma işlemi yapamaz. Başka bir kullanıcı ürününüzü satın almak istediğinde Gardrops sana SMS’le bilgi verir. Tatil modunu kapattığında Gardrops’a kaldığın yerden devam edebilirsin.

Dolap tatil modu ne demek?

Tatil modu seçeneğine tıklayarak, uygulamayı bir süre kullanamayacağınızı ve bu yüzden dolayı da gelen bildirimlere vs. bakamayacağınızı ifade etmiş olursunuz. Tatil modu özellikle de Dolap hesabı kapatma silme seçeneği araştıranlar için iyi bir alternatif seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.