Beyazıt Öztürk Nerede Tatil Yapıyor?

Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk, çok uzun bir aranın ardından Ege’de ortaya çıktı… Takvim’de yer alan habere göre; iki hafta önce tatil sezonunu İzmir Çeşme’de açan başarılı sunucu, gözlerden uzak olmak için taş bir villa kiraladı. Öztürk, ihtişamlı özel malikanesine yerleştikten sonra da evin içine bir takım eşyalar aldı.

Beyazıt Öztürk nerede oturuyor?

Beyazıt Öztürk’ün Evi – Beyazıt Öztürk Nerede Oturuyor? Beyazıt Öztürk’ün evi Bebek Arif Paşa Korusu’nda yer alıyor. Gayrimenkul yatırımlarına ara vermeden devam eden şovmen Beyaz’ın mal varlığı dudak uçuklattı!

Beyaz da ne oldu?

Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk kendisine açılan alacak davası ile şok oldu. Daha önce organizasyonlarını yapması için anlaştığı Riba Events isimli firmayla sözleşmesini tek taraflı fesheden Beyaz, firmanın kendisine açtığı davayla karşı karşıya kaldı.

Beyazıt Öztürk liseyi nerede okudu?

Polis bir babanın oğlu olması nedeniyle ilk ve ortaokulları Anadolu’nun farklı illerinde okumuştur. Lise eğitimini Gemlik Lisesi’nde tamamlayan Beyazıt Öztürk, o dönemlerde iki aşamalı gerçekleştirilen üniversite sınavlarının ilk aşamasını geçmiş ve ikincisini kazanamamıştır.

Beyazıt Öztürk’ün babası ne iş yapıyordu?

Öztürk, emekli polis memuru babası Ali Rıza Öztürk’ün vefat ettiği hastanede son gecesini şu sözlerle anlatmıştı: Babam Gebze Devlet Hastanesi’nde özel bir odada kalıyordu.

Beyazıt Öztürk babası ne iş yapıyor?

1,84 m boyunda olan Beyazıt Öztürk’ün yaşamına dair diğer bilinenler haberimizde Babasının polis olması nedeniyle, ilk ve orta öğrenimini Anadolu’nun farklı illerinde tamamladı.

Beyaz Show neden yayından kaldırıldı?

Çok fazla yoğun istek üzerine, Beyaz Show tekrar yayına başlamıştır. 2005 yılından sonra programa çok sayıda dünya starı konuk gelmeye başlamış ve 31 Mayıs 2013 Cuma günü Gezi Parkı Protestoları nedeniyle program o gün yayınlanmamış ve 7 Haziran 2013’te ise program sezon finali yapmıştır.

See also:  1 Mayıs Hangi Ülkelerde Tatil?

Beyazıt Öztürk hasta mı?

Öztürk’ün, özel bir hastanede yapılan kontrolleri sırasında kalp damarında tıkanıklık tespit edildi. Acil bir operasyonla anjiyo yapılan Öztürk’ün kalbine stent takıldı. Yakınlarından öğrenilen bilgiye göre ünlü sunucunun sağlık durumu iyi.

Beyazıt Öztürk çocuğu var mi?

Şovmen Beyazıt Öztürk, önceki gün Bebek’te yürüyüş yaparken objektiflere yansıdı. Kendisini gören hayranlarına selam veren Beyazıt Öztürk, küçük bir çocuğu kucağına alarak objektiflere poz verdi.

Beyaz evlenecek mi?

Beyazıt Öztürk, 34 yaşındaki ünlü oyuncu Büşra Pekin ile nikah masasına oturdu.

Beyazıt Öztürk Gemlikli mi?

12 Mart 1969 tarihinde Bolu’da dünyaya gözlerini açan Beyazıt Öztürk, aslen Artvinlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.