Izmir Kapadokya Arası Ne Kadar?

İzmir Kapadokya Arası Kaç Km? Kapadokya’ya giderken D300/E96 üzerinden özel aracınızla yol alınması halinde mesafe 849 KM’dir.

İzmir Kapadokya arası kaç saat otobüsle?

İzmir – Kapadokya arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer? İzmir – Kapadokya arası toplam 764 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 12 saat sürüyor.

Kapadokya otobüsle kaç saat?

İstanbul Kapadokya otobüs yolculuğu yaklaşık 10 saat sürüyor.

İzmir Nevşehir arası arabayla kaç saat?

İZMİR NEVŞEHİR ARASI KAÇ KM VE KAÇ SAAT

KARAYOLU İLE YOLCULUKLARDA MESAFE 766 KM
KARAYOLUYLA ORTALAMA HIZ İLE YOLCULUK SÜRESİ 8 SAAT 52 DAKİKA
HAVAYOLUYLA (UÇAKLA) YOLCULUK SÜRESİ 1 SAAT 22 DAKİKA
UÇUS MESAFESİ 660 KM

Kapadokya Kayseri arası kaç km?

Otobüs bileti bul

Yaklaşık Seyahat Mesafesi 81 km
En Son Satış 51 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer 50 TL
Günlük Sefer Sayısı 37 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları Öncü Seyahat, Tokat Yıldızı Seyahat

İzmir Nevşehir otobüs kaç saat sürüyor?

Nevşehir – İzmir arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 11 saat 40 dakika sürmektedir. Nevşehir – İzmir arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Ürgüp İzmir otobüs kaç saat?

Ürgüp – İzmir arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 11 saat 44 dakika sürmektedir. Ürgüp – İzmir arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

İstanbul’dan Kapadokya kaç saat sürüyor?

İstanbul-Kapadokya arası uçak yolculuğu yaklaşık olarak 1 saat 25 dakika sürüyor. Havalimanı ile Nevşehir arası ise 30 kilometrelik bir mesafede. Kayseri-İstanbul arası ise uçakla yaklaşık olarak 52 dakika sürüyor. Buradan akabinde 100 kilometrelik mesafeyi kat edip Kapadokya bölgesine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Kapadokya ne zaman gidilmeli?

Karasal iklimin karakteristik olarak hakim olduğu bölgeye gitmek için en uygun zaman ilkbahar ve sonbahar aylarıdır. Kapadokya seyahatinin çokça hareket gerektirdiği düşünülürse ziyaretinizi havaların çok sıcak ya da çok soğuk olmadığı bahar aylarında gerçekleştirmek en mantıklısı olacaktır.

See also:  Ingilizce Tatil Zamanı Ne Demek?

İstanbul Kapadokya arası otobüsle kaç saat?

En Çok Tercih Edilen İstanbul – Kapadokya Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs Firması İstanbul Kapadokya Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Metro Turizm 320 TL 11 sa 21 dk
Öncü Seyahat 320 TL 11 sa 21 dk

İzmir Nevşehir otobüsle kaç km?

İzmir – Nevşehir arası karayolu ile 763 km’dir.

Nevşehir İzmir arası kaç km otobüsle?

Nevşehir – İzmir arası karayolu ile 763 km’dir.

Ankara İzmir arası arabayla kaç saat?

Ankara’dan İzmir’e gitmek için karayolu ve hava yolu kullanılabilmektedir. Ankara İzmir arasında tren seferleri de bulunmaktadır. Ankara’dan otobüs ile İzmir şehrine varmak ortalama olarak 8 saat sürmektedir. Şahsi araba ile Ankara İzmir arası 7 saate inmektedir.

Kapadokyaya otobüsle nasıl gidilir?

Otobüsle gelmek isteyenler içinse pek çok şehirden direkt olarak Nevşehir’e otobüs seferleri bulabilirsiniz. Havayolunu tercih edenler içinse bölgeye en yakın havaalanı Kayseri’de. Oradan servis araçları ya da taksilerle Nevşehir’e gelebilirsiniz.

Kayseriden peri bacalarına nasıl gidilir?

Kayseri Hava Limanından Nevşehir merkeze uzaklık yaklaşık 100 kilometredir. Ayrıca Kayseri Hava Limanından Kapadokya arası ise 45 kilometredir. Böylece Kayseri Hava Limanından peri bacalarına ulaşım da mümkün olmaktadır. Diğer bir ulaşım yolu ise şehirlerarası otobüsler ile yapılmaktadır.

Kapadokya nerede hangi ilde?

Günümüzde ise, Kapadokya olarak adlandırılan bölge, coğrafi oluşumlarının 250 km²’ lik bir alanda yoğunlaşmış, başta Nevşehir olmak üzere Kırşehir, Niğde, Aksaray ve Kayseri illerine yayılmış bir bölgedir. En çok ziyaret edilen bölgeler ise; Uçhisar, Göreme, Avanos, Ürgüp, Derinkuyu, Kaymaklı ve Ihlara’ dır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.