Kefken Cebeci Tatil Köyü Nerede?

Cebeci Kandıra ilçesine bağlı tatil köyüdür. Sırtınızı yemyeşil ormana yaslayıp, kefken adasını karşınıza alarak, yaklaşık 4-5 km karelik mavi bayraklı sahilin tadını çıkarın. Yazın hava sıcaklığı gündüz ortalama 28-35 derece, akşamları ise 16-20 derece arasında geçmektedir.

Cebeci köyü nereye bağlı?

Cebeci, Kocaeli ilinin Kandıra ilçesine bağlı bir mahalledir.

Cebeci’de Nerede Kalınır?

Cebeci Mahallesi Otelleri

 • Cebeci Kutlu Apart. Şehir merkezine 0 kilometre.
 • Lapina Pension & Restaurant. Şehir merkezine 0,2 kilometre.
 • Ergul Apart Hotel. Şehir merkezine 0,6 kilometre.
 • Cebeci Apart. Şehir merkezine 0,3 kilometre.
 • Engin Butik Otel.
 • Kalpe Houses Tatil Koyu.
 • Kerpe Kervan Butik Hotel.
 • Defne Hotel.
 • Cebeci sahili hangi denize bağlı?

  Cebeci Kandıra ilçesine bağlı bir tatil köyüdür. Cebeci, sırtını ormanlara yaslamış karşısına Karadeniz’in tek Ada’sı olan Kefken Ada’sını almış harika bir manzaraya sahip Mavi Bayraklı bir sahildir. Cebeci’ye ulaşmak için Ankara- İstanbul otobanından ulaşım sağlanabilmektedir.

  Cebecide denize girilir mi?

  Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kerpe ve Kovanağzı dışında denize girmenin bugün yasaklandığını duyurdu. Kocaeli, Meteoroloji Genel Müdürlüğünün yaptığı uyarıların ardından geçtiğimiz gün sel baskını ve heyalan gibi felaketleri yaşadı.

  Cebeci plajı ücretli mi?

  Cebeci Plajı Ücreti

  Plaja giriş ücretsizdir. Özel aracınızla otopark ücreti olarak ortalama yaklaşık 10 TL ücret ödenir. Ayrıca Şezlong kiralamak için 10 TL ücret ödersiniz. Ancak kendi şemsiye ve şezlongunuzu getirebilirsiniz.

  Ankara Cebeci nasıl bir yer?

  ankara ve hacettepe üniversitelerine yakın yerleşim yeri. küçük şehirler ve ilçelerdeki mahalle olgusunun büyük kentlerdeki karşılığıdır. metro, banliyö istasyonu, stadyum olması gibi özelliklerine rağmen yaşayan insan profiline bakıldığında mahalle havasını üzerinde taşır. aynı zamanda kastamonu merkeze bağlı bir köy.

  Kocaeli Cebeci hangi deniz?

  Karadeniz sahili olarak geçen Kandıra Cebeci sahili özellikle yaz sezonunda yazlıkçılar ve tatilciler tarafından en çok tercih edilen yerlerdendir.

  See also:  Kiev'De 1 Hafta Tatil Ne Kadar?

  Kocaeli’de nerede denize girilir?

  İzmit’in çevre ilçelerinde bulunan plajlar sayesinde ilçeye geldiğinizde tatilinizi doya doya yaşayabilirsiniz. Başta Altınkemer Halk Plajı olmak üzere; Kovanağzı Plajı, Kerpe Halk Plajı, Cebeci Halk Plajı, Bayramoğlu Kadınlar Plajı bölgenin denize girilebilen en popüler plajlarındandır.

  Kerpe sahili nerede?

  Kerpe Plajı Kocaeli’de bulunan 4 mavi bayraklı plajdan biridir. Karadeniz’in hırçın dalgalarından korunan bir alanda bulunan Kerpe Plajı temiz suyu ve kum plajıyla bir çok ziyaretçi için deniz ve güneşin tadını çıkaracak bir noktadır.

  Kumcağız plajı nerede?

  Kumcağız Koyu ve Plajı, Kocaeli ilinin Kandıra ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Kandıra ilçesine bağlı Kefken ve Kumcağız mahallesinde bulunmaktadır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.