Pamukkale Bilet Iptali Nasıl Yapılır?

Pamukkale Turizm çağrı merkezi personeline bilet iptali yapmak istediğinizi söyleyin. Akabinde sizden talep edilen bilgileri doğru bir şekilde çağrı merkezi personeline vermelisiniz. İşlemin tamamlanması için bilet iptali yaptırmak istediğinize dair personel tarafından teyit işlemi gerçekleştirilmelidir.
Online işlemler üzerinden satın almış olduğunuz biletinizin iptal ve değişiklik işlemlerini, biletin çıktısı alınmamış ise 0850 333 35 35 numaralı çağrı merkezimizden veya bilet satış noktalarımızdan gerçekleştirebilirsiniz.

Pamukkale bilet iptal edilir mi?

Yolcularımız satış of islerimiz, çağrı merkezimiz, web sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden, hareket saatinden 6 saat öncesine kadar bilet değişiklik ve iptal işlemlerini koşulsuz olarak yapabilirler.

Pamukkale bilet iptali kaç saat önce?

Bilet İşlemleri

E-biletlerde hareket saatinden 6 saat öncesine kadar bilet iptal işlemi yapılabilmektedir. Şube biletlerinde hareket saatinden 6 saat öncesine kadar bilet değişim işlemi yapılabilmektedir.

Otobüs biletleri iptal olur mu?

Otobüs firmaları ve bilet satışı yapan tüm kurumlar, Karayolu Taşıma Yönetmeliği’ne uymak zorundadır ve bu yönetmeliğin 36.8 maddesine göre, bilet iptalleri için yolcuların seferden 24 saat öncesine kadar iptal talep etme hakları bulunmaktadır.

Otobüs Bileti açığa alma kaç saat önce?

Bilet açığa alma ve iptal kuralları

İnternet açığa alma süresi otobüs hareket saatinden 6 Saat önceye kadar yapılamaz.

Otobüs bileti kaç yaşına kadar ücretsiz?

Otobüs seferlerinde, 6 yaşından küçük çocuklar kucakta seyahat edebilirler. Ayrı koltuk talep ediyorsanız çocuk yolcular için de bilet almalısınız. 6 yaşından büyük her yolcu için ayrı bilet alınması zorunludur.

Yanmaz bilet ne demek?

Yanmaz Bilet, biletli olduğu otobüsü çeşitli sebeplerle kaçıran yolcularımıza yeniden yolculuk hakkı tanıyan bilet sistemidir. Yanmaz Bilet, bilet satışı esnasında, bilet bedelinden ayrıca alınan ücreti farkı ile oluşturulmaktadır.

Açık bilet nedir Pamukkale?

pamukkale turizmden aldıysanız kaybettiğiniz zaman esenler otogarına gitmek zorunda kalacağınız bilet türü.

See also:  Paşa Tatil Köyü Nerede?

Pamukkale yanmaz bilet ne işe yarar?

Yanmaz Bilet, biletli olduğu otobüsü çeşitli sebeplerle kaçıran yolcularımıza yeniden yolculuk hakkı tanıyan bilet sistemidir. Yanmaz Bilet, bilet satışı esnasında, bilet bedelinden ayrıca alınan ücreti farkı ile oluşturulmaktadır. Kesilmiş normal bir bilete, sadece fark ödenerek yanmaz bilet ilavesi yapılamaz.

Alınan otobüs bileti geri iade edilir mi?

Otobüs firmaları ve bilet satışı yapan tüm kurumlar, Karayolu Taşıma Yönetmeliği’ne uymak durumdadır. Bu yönetmeliğin Madde 36.8’e göre bilet iptalleri için yolcuların seferden 24 saat öncesine kadar iptal talep etme hakları bulunmaktadır.

Otobüs bileti ertelenebilir mi?

Bilet değişiklikleri firmaların belirledikleri kurallar doğrultusunda, opsiyon süreleri dahilinde gerçekleşmektedir. Firmaların bilet değişim sürelerine buradan ulaşabilirsiniz. Otobüs biletlerinde firmalar arası değişim ve güzergah değişimi yapılamamaktadır.

Konser bileti iptal edilir mi?

Biletix organizatörler ve kulüpler adına bilet satışlarını yapar. Organizatör tarafından herhangi bir etkinlik iptal edilmediği veya ertelenmediği müddetçe ya da organizatörün belirlediği kurallar dışında, bilet iadesi, iptal ve değişiklik yapılamaz.

Otobüs bileti kaç gün önce alınır?

Promosyonlu bir bileti rezervasyon yaptırırsanız, rezervasyondan sonra iki gün içinde bileti almanız gerekiyor. Promosyonsuz biletleri aldığınız taktirde uçuş saatinden 12 saat öncesine kadar biletinizi almanız gerekiyor.

Otobüs bileti açığa alınınca ne olur?

Açığa alınan biletiniz iptal edilmediği için tekrar biletinizi kullanmak istediğiniz herhangi bir para ödemesi yapmanıza da gerek kalmayacaktır.Seyahat etmek istediğiniz tarih ve saati belirlediğinizde bilet aldığınız acentayı veya otobüs firmasını arayıp,seyahat bilgilerini firmayla paylaşmanız yeterli olacaktır.

Açığa alınan bilet kaç ay açıkta tutulabilir?

Bilet açığa dönüştürüldükten sonra 1 yıl içerisinde kullanılmalıdır. Kredi kartı ile alınmış biletler de açık tarihli bilete dönüştürülebilir. Bilet tarihlendirirken arada ücret farkı varsa üzerine eklenir. Açık biletler başkasına devredilemez ya da bilet üzerindeki isim değiştirilemez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.