Pamukkale Turizm Bilet Nasıl Iptal Edilir?

Pamukkale Turizm bilet iptali için Pamukkale acentelerine başvurabilir veya Pamukkale telefon 0 850 333 35 35 numarasını arayabilirsiniz. Bilet iptali, yolculuktan 2 saat öncesine kadar gerçekleştirilebiliyor. Ancak internetten alınan biletlerin yolculuktan 6 saat öncesinde iptal edilmesi gerekiyor.
Online işlemler üzerinden satın almış olduğunuz biletinizin iptal ve değişiklik işlemlerini, biletin çıktısı alınmamış ise 0850 333 35 35 numaralı çağrı merkezimizden veya bilet satış noktalarımızdan gerçekleştirebilirsiniz.

Pamukkale bilet iptal edilir mi?

Yolcularımız satış of islerimiz, çağrı merkezimiz, web sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden, hareket saatinden 6 saat öncesine kadar bilet değişiklik ve iptal işlemlerini koşulsuz olarak yapabilirler.

Pamukkale otobüs bileti kaç saat önce iptal edilir?

E-biletlerde hareket saatinden 6 saat öncesine kadar bilet iptal işlemi yapılabilmektedir. Şube biletlerinde hareket saatinden 6 saat öncesine kadar bilet değişim işlemi yapılabilmektedir.

Otobüs biletini nasıl iptal edebilirim?

Otobüs biletimi nasıl iptal ederim?

  1. Biletinizin iptali için https://www.obilet.com/otobus-bileti-sorgulama-ve-iptali linkine tıklayıp, sizden talep edilecek olan bilgileri girerek biletinize ulaşabilir ve işlem gerçekleştirebilirsiniz.
  2. Bilet iptal süreleri firmaya göre değişkenlik göstermektedir.

Otobüs bileti iptal edilir mi?

Otobüs firmaları ve bilet satışı yapan tüm kurumlar, Karayolu Taşıma Yönetmeliği’ne uymak durumdadır. Bu yönetmeliğin Madde 36.8’e göre bilet iptalleri için yolcuların seferden 24 saat öncesine kadar iptal talep etme hakları bulunmaktadır.

Otobüs bileti açığa alma kaç saat önce?

Bilet açığa alma ve iptal kuralları

İnternet açığa alma süresi otobüs hareket saatinden 6 Saat önceye kadar yapılamaz.

Otobüs bileti kaç yaşına kadar ücretsiz?

Otobüs seferlerinde, 6 yaşından küçük çocuklar kucakta seyahat edebilirler. Ayrı koltuk talep ediyorsanız çocuk yolcular için de bilet almalısınız. 6 yaşından büyük her yolcu için ayrı bilet alınması zorunludur.

Otobüs bileti iptal edilirse ne olur?

Sefer iptali, hava koşullarına ve firmaların operasyonel sebeplerine bağlı olarak çok nadir olabilmektedir. Seferinizin iptali durumunda, tarafınıza firmadan önceden bilgilendirme yapılacak ve bilet ücretiniz hiçbir kesinti olmadan kartınıza iade edilecektir.

See also:  Ara Tatil Hangi Tarihte?

Konser bileti iptal edilir mi?

Biletix organizatörler ve kulüpler adına bilet satışlarını yapar. Organizatör tarafından herhangi bir etkinlik iptal edilmediği veya ertelenmediği müddetçe ya da organizatörün belirlediği kurallar dışında, bilet iadesi, iptal ve değişiklik yapılamaz.

Otobüs bileti kaç gün önce alınır?

Promosyonlu bir bileti rezervasyon yaptırırsanız, rezervasyondan sonra iki gün içinde bileti almanız gerekiyor. Promosyonsuz biletleri aldığınız taktirde uçuş saatinden 12 saat öncesine kadar biletinizi almanız gerekiyor.

Internetten alınan otobüs bileti iptal edilir mi?

Bilet paranızın yanmasını istemiyorsunuz fakat internetten alınan biletin iadesi olur mu bilmiyorsunuz. Bunun için artık canınızı sıkmanıza gerek yok çünkü internetten aldığınız biletlerin de iadesi mümkün.

Iptal edilen otobüs bilet parası ne zaman yatar?

Bilet İptal Kuralları

Yukarıdaki panelden iptal edilen biletlerin iadesi, hiçbir kesinti olmaksızın bankanıza iletilir, iadeniz bankanızın iade prosedürüne bağlı olarak 1-7 iş günü içerisinde hesabınıza yansır. Geçmiş tarihli biletler sefer tamamlandığından dolayı iptal edilememektedir.

Online otobüs bileti aldıktan sonra ne yapılır?

Biletinizi obilet.com üzerinden satın aldıktan sonra, bilet bilgileriniz tarafınıza e-mail ve SMS ile gönderilmiş olacaktır. Biletinizi bastırmanıza gerek olmadan yalnızca kimliğinizi ve HES kodunuzu göstererek seyahatinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Yazdırılan biletlerde iptal işlemi gerçekleştirilmemektedir.

Otobüs bileti parası iade edilir mi?

Otobüs firmaları ve bilet satışı yapan tüm kurumlar, Karayolu Taşıma Yönetmeliği’ne uymak zorundadır ve bu yönetmeliğin 36.8 maddesine göre, bilet iptalleri için yolcuların seferden 24 saat öncesine kadar iptal talep etme hakları bulunmaktadır.

Bilet aldıktan sonra iptal edilebilir mi?

Eğer biletinizi iptal ettirmeye karar verdiyseniz, bu işlemleri havayolunun çağrı merkezi veya bilet satış ofislerinden yaptırabilirsiniz. İnternetten bilet aldıysanız yolcu satış ofislerine yönlendiriliyor. İadenin gerçekleştirilmesi için bileti satın aldığınız kredi kartı ve kimlik kartınızı gerekiyor.

See also:  1 Mayis Ne Zaman Tatil Ilan Edildi?

Otobüsü kaçırdım biletim yanar mı?

Şirket prosedürlerimiz gereği; araçlarımızın hareket saatinden sonra, gelen veya geciken yolcularımızın biletleri ile ilgili herhangi bir işlem yapılamamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.