Patron Mutlu Son Istiyor Kapadokya Hangi Otelde Çekildi?

Türkiye’nin sembolü, tüm güzelliği ile dillere destan Nevşehir ilinin Ürgüp ilçesinin Kapadokya bölgesin de çekilmiştir. Yer yer İstanbul’da da çekimler olmuştur. Filmde geçen otel Kapadokya Ürgüp’te bulunan 4 yıldızlı Dere suites Cappadocia’dır.

Patron Mutlu Son İstiyor filmi nerede çekildi?

Senaryosu Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve Kıvanç Baruönü tarafından yönetilen Patron Mutlu Son İstiyor filmi 1 Ocak 2014 tarihinde vizyona girdi. Ve filmin çekimleri Nevşehir’de yer alan ve “Güzel Atlar Diyarı” olarak bilinen Kapadokya’da gerçekleştirildi…

Patron sevdası filmi nerede çekilmiştir?

Patron sevdası filmi nerede çekildi? Filmin çekimlerinin önemi bir kısmı Kapadokya’da gerçekleşti.

Patron Mutlu Son İstiyor ne zaman cekildi?

Peki, Patron Mutlu Son İstiyor filmi nerede çekildi? İşte Patron Mutlu Son İstiyor filminin oyuncuları ve konusu. Patron Mutlu Son İstiyor Kıvanç Baruönü’nün yönetmenliğini üstlendiği 2013 yapımı bir Türk filmidir. Filmin başrollerinde Tolga Çevik, Ezgi Mola ve Murat Başoğlu oynadı.

Patron Mutlu Son İstiyor hangi kanalda yayınlanacak?

Patron Mutlu Son İstiyor – Show TV.

Petrol sevdası hangi yıl çekildi?

Yapım yılı 2020 olan, yönetmen koltuğunda Hasan Doğan’ın oturduğu Petrol Sevdası filminin çekimleri Şanlıurfa’da gerçekleşti.

Petrol sevdası hangi kanalda?

Petrol Sevdası TV’de İlk Kez FOX’ta!

Yönetmenliğini Hasan Doğan’ın üstlendiği, oyuncu kadrosunda Halil İbrahim Kurum, Tuğba Melis Türk, Selahattin Taşdöğen ve Suat Sungur’un yer aldığı “Petrol Sevdası” filmi, 14 Mayıs Cuma saat 20.00’de FOX izleyicisiyle buluşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.