Şah Inn Paradise Tatil Köyü Nerede?

Şah Inn Paradise Genel Bilgiler 2007 yılında yapılan Şah Inn Paradise Antalya, Kumluca bölgesinde bulunmaktadır. Şah Inn Paradise denize sıfır konumuyla dikkat çekmektedir. Tatiliniz boyunca çocuklarınızın güvenli bir şekilde ağırlanabilmesi için bebek bakımı bulunmaktadır.

Şah inn Paradise hangi firmanın?

Kamer Holding Yönetim Kurulu ise, Türk aile yapısına uygun tatil yapmak isteyen aileler için “aile tatili” modelinin geliştirmesi fikriyle turizm yolculuğuna Akdeniz Bölgesi’nde 1999 yılında Şah inn Suit Otel’le başlamıştır.

Şah Inn Paradise Otel sahibi kim?

Şah inn Paradise Yönetim Kurulu Başkanı Özer Sevencan, 1999 yılında Kamer Holding’in turizm sektörüne adım attığını ve ‘Türk aile yapısına uygun bir tatil’ anlayışıyla yola çıktıklarını söyledi.

Şah inn Paradise kaç yıldızlı?

Yaşam tarzınıza uygun, aile değerlerinizi koruyan tatil anlayışı ile Şahinn Paradise 167 bin metrekarelik alanı ile 5 yıldızlı otel konforun tam anlamıyla size yaşatmaktadır. Tesisimizin 10 bin metrekarelik alanı tamamen bayanlar kompleksidir.

Şahin Paradise kaç odalı?

‘Konfor ve rahatlığı sizler için bir araya getirdik’ 4’ü kral dairesi, 5’i engelli, 100’ü aile ve 295’i standart toplam 404 ve 1400 yatak kapasitesi olan odalarımızda dinlenmenin keyfini çıkaran konuklarımızın da dediği gibi, Akdeniz’in huzurunu başucunuza getiriyoruz.

Kamer Holding sahibi kim?

Kamer Holding, Şah Inn Paradise’ta et tüketimini karşılamak adına Konya Ereğli’de bir fabrika açtı. Holdingin Yönetim Kurulu Başkanı Özer Sevencan, tatil köyünde senelik 1 milyon dolarlık tüketimine cevap vermek ve gıda sektörüne girmek için 7 milyon dolar yatırımla Ettebir’i kurduklarına dikkat çekti.

Deniz Şahin hangi otel?

1992 yılında hizmet vermeye başlayan Megasaray Club Belek, Şahinler Holding’in ilk turizm yatırımıdır. Türk turizminin göbeği Antalya’nın, en iyi bilinen beldesi Belek’te bulunan tesisimiz 121.000 m2 alan üzerinde kurulu 591 odası ve 1184 yatağı ile her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır.

See also:  Kapadokya Nerede Bulunur?

The Oba Hotel Bodrum kimin?

The Oba Hotel sahibi Erol Azat Bodrum’da farklı bir konseptle hizmet vermeye başladıklarını ifade ederek şu sözlere yer verdi “Ülkemizin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Bodrum’da kadınlara özel bir plajın olmadığını ifade ederek “Şimdi Bodrum zamanı” sloganıyla yola çıktığımız projeyle kadınlara özel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.