30 Kasım Hangi Iller Tatil?

Okullara fırtına tatili (30 Kasım’da hangi illerde okullar tatil?) İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Sinop, Tekirdağ, Bartın ve Düzce’de şiddetli lodos nedeniyle yüz yüze eğitime bir gün ara verildi. Kamu kurumlarında çalışan engelli ve hamile personel de izinli sayılacak.

30 Kasım okullar hangi illerde tatil?

Milyonlarca öğrenci ve veli de bu gelişmelerin ardından 30 Kasım Salı günü okulların olup olmayacağını merak ediyordu. İstanbul, Kocaeli, Yalova, Düzce, Bursa, Sakarya, Tekirdağ ve Çanakkale, Balıkesir’de olumsuz hava koşulları ve lodos nedeniyle eğitim öğretime bir gün ara verildi.

İzmir 30 kasım tatil mi?

Binlerce öğrenci ve velinin merak ettiği 30 Kasım günü için İzmir’de okulların tatil olup olmayacağını sorusu ise yanıt buldu. Birçok ilde eğitime ara verilirken, İzmir’de okullar tatil edilmedi.

Eskişehir 30 Kasım tatil mi?

Eskişehir’de de öğrenciler merakla tatil haberini beklemeye başladı. Eskişehir Valiliği, henüz 30 Kasım 2021 Salı günü için tatil kararı almadı.

MEB 30 Kasım tatil mi?

Türkiye genelinde dün akşam ve bugün de etkisini sürdüren fırtına ve şiddetli rüzgar nedeniyle ağaçlar devrildi, binaların çatıları uçtu. Endişelenen öğrenciler ve veliler ise yapılan resmi açıklama sonrası rahatladı! 30 Kasım Salı günü okullar tatil edildi.

Yılbaşında okullar tatil oluyor mu?

Ulusal Bayram ve Genel Tatilleri Kanununda yer alan bilgilere göre 1 Ocak günü resmi tatil olarak kabul ediliyor. Bu sebeple 31 Aralık günü resmi tatil bulunmamaktadır.

İzmir son dakika deprem ne zaman oldu?

İZMİR DEPREMİ KAÇ ŞİDDETİNDE? AFAD’dan yapılan açıklamada, İzmir’in Urla açıklarında 3.7 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiği bildirildi. saat 12.21’de meydana gelen deprem yerin 13.35 KM altında gerçekleşti.

31 Aralık Perşembe Resmi Tatil mi?

Yeni yıl için resmi tatil günleri belirlendi. 2022 yılındaki resmi tatil günlerinin toplamı 15 ederken yılın ilk tatili cumartesi gününe denk geliyor. 2021 yılının son günü olan 31 Aralık ise resmi tatil değil.

See also:  Bathonea Antik Kenti Nerede?

Bugün izmirde kaç şiddetinde deprem oldu?

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, saat 07.00’de, merkez üssü Ege Denizi’nin İzmir açıkları olan 5,1 büyüklüğünde deprem kaydedildi.

30 Kasım 2021 okul tatil mi?

Vali Yerlikaya açıklamasında, ‘Sevgili hemşehrilerim; İstanbul’da hayatı olumsuz etkilemeye devam eden lodos nedeniyle;Eğitim kurumlarımızda yüz yüze eğitime 30 Kasım Salı günü bir gün süreyle ara verilmiştir.’ ifadesine yer verdi.

Eskişehir okullar tatil mi?

Eskişehir’de sabah saatlerinde başlayan kar yağışı ilçelerde etkili oldu. Gün içinde etkisini gösteren yoğun kar yağışı birçok ilçeyi kısa sürede beyaz örtüyle kapladı. Devam eden kar yağışının etkili olduğu Seyitgazi, Mihalıççık ve Han ilçelerinde eğitim öğretime 1 gün süreyle ara verildiği öğrenildi.

Yılbaşı tatili hangi gün?

Yılbaşı günü yanı 31 Aralık’ı 1 Ocak’a bağlayan gün 2021 yılı bitirilip 2022 yılına girilecek. Yılbaşında resmi tatil var mı? merak edilenler arasında olduğundan bir çok soru soruluyor. Yapılan resmi açıklamaya göre 1 Ocak 2022 Cumartesi 1 GÜN resmi tatil.

30 Kasım dersler online mı?

‘İlimizdeki olumsuz hava koşulları nedeniyle 30 Kasım 2021 tarihinde yüz yüze eğitime 1 gün ara verilmiştir. Yapılabilen derslerin online yapılması, yapılamayan derslerin hafta sonu veya bir sonraki hafta sonu bir gün yapılmasına karar verilmiştir.’

30 Kasım dersler online mi?

Valiliklerce yapılan açıklamalarda tatil edilen okulların online eğitim vermesine dair bir ifade bulunmadığından 30 Kasım 2021 tarihinde online eğitim olmayacaktır.

30 Kasim Universiteler tatil mi?

İşte, 30 Kasım üniversitelerin ders durumunda son bilgiler Olumsuz hava koşulları nedeniyle İstanbul, Bursa, Balıkesir, Kocaeli, Yalova ve Sakarya’da tüm eğitim kurumlarında yüz yüze eğitime bir gün ara verildi. İstanbul’da bazı üniversiteler ise fırtına nedeniyle derslerini online sürdürme kararı aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.