Adrasan Pazarı Hangi Gün?

Her hafta pazar günleri kurulan Adrasan Pazarı’nı mutlaka gezin. Bu pazarı gezerken Toroslar’dan gelen kar ile lezzetlenen limonatadan mutlaka için. Ceneviz ve Sazak koylarına giden tekne turlarına katılın.

Adrasan köy pazarı hangi gün?

Her hafta Pazar günleri kurulan Adrasan Pazarı’nı mutlaka gezin. Bu pazarı gezerken Toroslardan gelen kar ile lezzetlenen limonatadan mutlaka için. Ceneviz ve Sazak koylarına giden tekne turlarına katılın.

Çıralı pazarı hangi gün?

Çıralı’ya kadar gelmişken biraz yerlisi gibi davranmak isterseniz Cuma günleri kurulan Kumluca Pazarı ve her Pazartesi kurulan Kemer Pazarı’na uğrayabilir; organik sebze meyveden tekstile kadar birçok ürünü bulabilirsiniz.

Kumluca pazarı hangi gün kuruluyor?

Kumluca Pazar

Bu keyifli yolculuğumuza Cuma günü Kumluca’da kurulan pazarla başlıyoruz. Kumluca pazarı buranın kültürünün ayrılmaz bir parçası olmuş ve çevrenin en büyük pazarı unvanını taşımakta. Civarın çeşitli köylerinden gelen köylüler burada yetiştikleri mallarını satıyorlar.

Kumluca Mavikent pazarı hangi gün?

Perşembe: Mavikent Mahallesi, Kumluca Pazarı Cuma: Kumluca Pazarı Şeklinde güncellenmiştir.

Belek semt pazarı hangi gün?

Antalya’nın Serik ilçesinde Pazarcılar Odası tarafından Belek turizm merkezindeki Kadriye Mahallesi’nde kurulan gece pazarı hem esnafı, hem de turistleri memnun ediyor. Her hafta cuma günü 16.00-24.00 saatleri arasında kurulan pazar yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı oldu.

Kemer pazarı ne zaman?

Salı günleri kurulan pazarda esnaf, Kemer’e gelen yerli ve yabancı misafirlerle güzel diyaloglar kurarak, kaliteli hizmet vermeye çalışıyor.

Izmirde bugun nerede pazar var?

Pazar Yeri Sorgulama

Pazar Adı Türü Adres
HATAY GIDA DIŞI Semt Pazarı 183 SOKAK NO:1/1-A KONAK/İZMİR
ÇAMKIRAN PAZAR YERİ Semt Pazarı 275/7 SOKAK.
75.YIL PAZAR YERİ Semt Pazarı 1620/39 SOKAK.
YAMANLAR(TEKSTİL) PAZAR YERİ Semt Pazarı 7334 SOKAK YAMANLAR MAHALLESİ
See also:  Tatil Budur Nereye Şikayet Edilir?

Çıralı Plajı Ücretli mi?

Çıralı Plajı Giriş Ücreti

Çıralı Plajı’na giriş ücretlidir. Plaja ulaşmak için bilet almak gerekmektedir. Müze Müdürlüklerine bağlı olan gişelerden 3 TL karşılığında bilet alınmalıdır.

Lara sosyete pazarı hangi günler açık?

Cumartesi günleri Lara / Şirinyalı bölgesinde kurulan yerel halk pazarı, kaliteli ürünleri ve ürün çeşitliliği nedeniyle Sosyete Pazarı olarak bilinmektedir.

Cuma günü Antalya’da nerede pazar var?

Pazar Yeri Sorgulama

Pazar Adı Türü Adres
perşembe pazarı Semt Pazarı Kolaklar Mahallesi Hacı Hasan Cıkmazı No : 3
KANAL MAH. KAPALI SALI PAZARI Semt Pazarı KANAL MAH. HALİ EDİP CAD.
GÜLVEREN MAH. KAP. PERŞEMBE PAZARI Semt Pazarı GÜLVEREN MAH. 75. YIL CAD.
TEOMANPAŞA MAH. KAP. CUMA PAZARI Semt Pazarı TEOMANPAŞA MAH. 2215 SOKAK

Beldibi pazarı hangi gün?

Cumartesi > Armutalan pazarı. Bu pazar eski Kipa’nın (yeni Carrefour) arka kısmında kuruluyor. Pazar > Beldibi pazarı. Oldukça hareketli pazarlardan biri.

Manavgat pazarı ne zaman?

Biz Manavgat’ta diğer Pazar’lara,genelde Cumartesi Pazar’ına giderdik.Burası merkez olduğu için her kesimden insan var.Ayrıca çok büyük ve onlarca sokak kapsıyor.

Antalya Altınkum pazarı hangi gün?

Buna göre Pazartesi günü Siteler ve Molla Yusuf Pazarı, Salı günü Altınkum, Pınarbaşı ve Liman Semt Pazarı, Çarşamba günü Öğretmenevleri ve Gürsu Semt Pazarı, Perşembe günü Liman, Siteler ve Molla Yusuf Semt Pazarı, Cuma günü ise Liman, Altınkum ve Pınarbaşı Semt Pazarı kurulacak.

Çanakkale Kepez Belediyesi pazarı hangi gün?

Pazartesi günleri halkımızın hizmetindedir.

Antalya Sosyete pazarı ne zaman?

Antalya’da Lara bölgesinde cumartesi günleri kurulan bu pazar oldukça hareketli ve turistler tarafından da bilinip takip edilen önemli bir aktivite haline geldi.Ne ararsanız bulabileceğiniz bir pazar. Tezgahlar o kadar çeşitli ve renkli ki insanın başını alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.