Elevit Tatil Koyu Nerede?

Elevit Tatil Köyü Nerede? Elevit Tatil Köyü nerede ve nasıl gidilir? Tatil köyü, Rize’nin Çamlıhemşin ilçe merkezine 12 km uzaklıkta yer alıyor. Bölgenin yakınlarında yerli ve yabancıların ilgisini çeken Palovit Şelalesi, Zilkale, Badara, Verçenik, Huser gibi pek çok yere ulaşabilmeniz mümkün.

Elevit Tatil Köyü hangi şehirde?

Elevit Tatil Koyu ve Cafe, Çamlıhemşin, Rize (ili), Türkiye.

Elevit Tatil Köyü sahibi kim?

Ramazan DEMİR. Ramazan Bey, bu adamı çok seveceğinizden emin olabilirsiniz.

Andıran Elevit Köyü nerede?

Elevit Yaylası, Rize ilimizin Çamlıhemşin ilçesine bağlı yeşilin her tonunu görebileceğiniz bir cennet bahçesi adeta. Çamlıhemşin ilçesine yaklaşık 55 km uzaklıkta olan Elevit Yaylası 1800 m de rakıma sahiptir.

Çamlıhemşin Elevit arası kaç km?

Artık yayla zamanı hiçbir yere sapmadan yolu dümdüz takip edip sonunda Elevit’e varıyoruz. Bu güzergahtan giderseniz Rize şehir merkezine 84 km, Çamlıhemşin ilçe merkezine 17 km mesafede bulunmaktadır.

Elevit Yaylası Nerede?

Elevit Yaylası – Rize

Çamlıhemşin İlçesi’nde 1884 metre rakımda bulunur. Yayla daha çok gurbetçiler tarafından yaz aylarında ziyaret edilmektedir.

Tanju Şenlioğlu nasıl öldü?

Rize’nin Çamlıheşin ilçesinde ayakkabı giyerken belindeki ruhsatlı tabancası ateş alan eski AK Parti Çamlıhemşin Gençlik Kolları İlçe Başkanı Tanju Şenlioğlu hayatını kaybetti. Şenlioğlu’nun MHP Çamlıhemşin İlçe Başkan Yardımcısı Vatandaş Macit Şenoğlu’nun kuzeni olduğu öğrenildi.

GITO yaylası nerededir?

Rize’nin Çamlıhemşin ilçesine bağlı olan Gito Yaylası, Rize’de yer alan ve gezilmesi gereken en meşhur alanlardan biridir.

Ayder Yaylası nerede bulunur?

Ayder, Rize’nin Çamlıhemşin ilçesinin 19 km güneydoğusunda yer alan 1350 m rakımda ladin ve kayın ormanlarıyla kaplı bir yayladır. 1300’lü yıllarda Hala Vadisi’nde yaşayanlar tarafından kurulmuştur.

Elevit Yaylası Nasıl Gidilir?

Buraya gitmek için, ilk önce Rize’nin Çamlıhemşin ilçesine gelmelisiniz. Buradan Zilkale Tabelasını takip ederek yola devam ediniz, Bu güzergâhta Şenyuva eski adı ile Çinçiva köyünden geçeceksiniz bu yoldan hiçbir yere sapmadan dümdüz devam edip Elevit Yaylası tabelasından sola dönerek ulaşabilirsiniz.

See also:  Bayan Kuaförleri Hangi Gün Tatil 2018?

Elevit Yaylası arabayla gidilir mi?

Elevit Yaylası Rize İlinde Nasıl Gidilir? Rize üzerinden Çamlıhemşin ilçesine gitmek suretiyle bölgeden kolayca ulaşım sağlamanız mümkün. Bunu şahsi araçla yaparsanız daha kolay bir şekilde ulaşım gerçekleştirebilirsiniz.

Pokut Yaylası kaç rakım?

Pokut Yaylası, Rize ilinin, Çamlıhemşin ilçesinde bulunan bir yayladır. Yayla, Çamlıhemşin İlçesi’nin güneyinde, Fırtına deresi ve Hala deresinin oluşturduğu vadiler arasında ve 2032 metre yükseklikte bulunmaktadır.

Elevit kaç rakım?

Elevit Yaylası :

Çamlıhemşin ilçesinde 1884 m rakımda bulunur. Yayla daha çok gurbetçiler tarafından yaz aylarında ziyaret edilmektedir. Konaklama imkanı bulunan yaylanın geleneksel yayla evleri de ilgi çekicidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.