Ogame Tatil Modu Ne Kadar Sürer?

1 gün tatil modunda ceza verilir.

Ogame tatil modu kaç gün?

Tatil moduna girmek için tersanenizde hiç bir gemi ve ya savunma birimi inşa edilmiyor olmalıdır. Havada filonuz olmamalı ve herhangi bir gezegen de bina ve ya araştırma devam etmiyor olmalıdır. Dikkatli olmalısınız bir hesap tatildeyken bile 35 gün girilmediğinde silinir.

Gardrops tatil modu ne demek?

Gardrops’un Tatil Moduna aldığında; Diğer kullanıcılar ürünlerini görebilir, yorum yapabilir, beğenebilir yalnız satın alma işlemi yapamaz. Başka bir kullanıcı ürününüzü satın almak istediğinde Gardrops sana SMS’le bilgi verir. Tatil modunu kapattığında Gardrops’a kaldığın yerden devam edebilirsin.

Travian tatil modu nedir?

Tatil modunda:

Köyleriniz ve vahalarınız saldırıya uğramaz. Diğer oyuncular hesabınızda tatil modunun etkin olduğunu görebilir. Köyleriniz diğer oyuncuların yağma listelerine eklenebilir, ancak yağmalanamazlar. Birlikleriniz açlıktan ölebilir.

OGame de ay nasıl yapılır?

Ay’a sahip olduğunuz an yapacağınız ilk işlem Ay istasyonunu geliştirmek olacaktır. Temelde ay üstündeki tüm alanların genişliği bu binaya bağlıdır. Ay merkez istasyonu yapıldıktan sonra yapılacak en iyi adım robot fabrikası 2 kademe basmaktır. Bunun amacı ay geçit istasyonunu bir an önce basmaktır.

OGame ticaret nasıl yapılır?

Nasıl Tüccar kullanabilirim? Eğer hiç bir ticaret yapacak insan bulamazsanız bunun en iyi yolu ihtiyacınız olan hammaddeyi tüccardan karanlık madde karşılığı karşılamaktır.3500 karanlık madde karşılığında istediğiniz hammaddeyi tüccardan belirli oranlarda satın alabilirsiniz. Çoğunlukla 3:02:01 ticaret oranlarıdır.

Gardrops tatil modu nasıl kapatılır?

Hızlı bir şekilde tatil modunu açmak ve kapatmak mümkün. Bunu ‘Butiğim’ menüsünden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Tatil Mesajı: Ürünlerinizi yada Butiğinizi gezenlerin göreceği Tatil Mesajını Butiğim > Ayarlarım menüsündeki ‘Tatil Mesajı’ kısmından değiştirebilirsiniz.

Buzdolabı tatil modu ne demek?

Özellikle bazı buzdolaplarında yiyecekleri minumum soğukluk derecesinde tutan tatil modu bulunur. Bu mod, buzdolabınızı olması gereken minimum soğukluk derecesinde tutarak yiyeceklerinizi bıraktığınız gibi bulmanızı sağlar. Üstelik bu moda kompresör sürekli devreye girmediği için enerjiden de tasarruf edersiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.