Tatil Budur Kimin?

TATILBUDUR.COM, 3073 TÜRSAB belge numarası ile faaliyet gösteren TATİLBUDUR SEYAHAT ACENTELİĞİ VE TURİZM ANONİM ŞİRKETİ markasıdır. 1997 yılından itibaren Türk turizminde birçok ilke imza atan TATILBUDUR.COM 25 yıldan fazla turizm tecrübesiyle misafirlerine hizmet vermektedir.

Tatil Budur Kimin şirketi?

Tatilbudur.com, Türk menşeili olan, Tatilbudur Seyahat Acenteliği ve Turizm AŞ markasına bağlı olarak hizmet veren bir seyahat acentesi ve tur operatörüdür. 1997 yılında Derya Bülent Kuş tarafından kurulmuştur.

Tatil Budur Genel müdür?

onur otrus – Genel Müdür – TatilBudur.com | LinkedIn.

Onur Otruş kimdir?

2011 yılından bu yana Tatilbudur.com Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmekte olan Onur Otruş, Eylül 2019 itibari ile Genel Müdürlük görevini üstlendi. Başkent Üniversitesi Turizm Bölümü’nden mezun olan Otruş, turizm sektöründe, 14 yılı üst düzey yöneticilik olmak üzere toplam 22 yıllık deneyime sahip.

Tatilbudur nereye şikâyet edilir?

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI İLETİŞİM MERKEZİ ALO 176.

Isgsy kimin?

İŞ YATIRIM MENKUL DEĞERLER A.Ş.

Tatil com nasıl bir firma?

Tatil.com üzerinden 2021 yaz dönemi için tatil aldım lakin sonrasında iptal edildi. Aradan geçen onca zaman sonrası hala para iadesi olmadı. İnsanları mağdur etmenin ötesinde bir firma değiller. Müşteri hizmetleri cevap vermiyor sadece oyalıyor yanıltıyorlar.

Ultra her şey dahil ne demek?

Kısacası; hemen hemen 24 saat yemek servisi ve ithal alkollü içkinin de ücrete dahil olduğu ultra her şey dahil konaklama tipidir diyebiliriz. Ultra herşey dahil oteller aynı zamanda ‘Deluxe otel’ olarak da adlandırılmaktadır.

Tatil sepeti kime ait?

Kaan Karayal – Tatilsepeti.com Yönetim Kurulu Başkanı 1996-2002 – Daha lisedeyken ortaklarıyla birlikte Daltons Organizasyon’u kurup öğrenci aktiviteleri organizasyonları yaparak profesyonel iş hayatına başladı. 2002 – DLT Turizm ve Ticaret A.Ş.’yi kurdular. 2004 – Ortakları ile tatilsepeti.com’u kurdu.

See also:  Ara Tatil Ne Demek?

Tatil Budur iptal nasıl yapılır?

Müşteri İlişkileri

 1. Çalışma Saatleri. Hafta içi ve Cumartesi: 09.00 – 18.00. Pazar:
 2. İletişim Bilgileri. E-posta: musteri[email protected] Telefon:
 3. Satış Sonrası Destek Hattı Telefon: 0(850) 333 10 10. Bu hattan sadece varolan rezervasyonlar ile ilgili iptal/değişiklik işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

Tatil Budur para iadesi kaç günde gelir?

TATİLBUDUR.COM’a ulaştığı tarihten itibaren en geç 14 gün içinde, Tüketicinin ödemiş olduğu bedel, kesinti yapılmaksızın Tüketiciye iade edilir.

Tatil için hangi tur şirketi daha iyi?

İşte en iyi tur şirketleri:

 • ETS Tur. Ersoy Turistik Servisleri AŞ bilinen ismiyle ETS tur sektörün önde gelen markalarından biri.
 • Anı Tur. IATA kuruluşu olan Anı Tur, yaklaşık otuz beş yıldır kaliteli hizmetiyle öne çıkıyor.
 • Kappa Tur.
 • Jolly Tur.
 • Pronto Tur.
 • Setur.
 • Touristica.
 • Tura Turizm.
 • Otel ile ilgili şikayetler nereye yapılır?

  Kültür ve Turizm Bakanlığı yetki alanı içerisinde bulunan; kültür varlıkları, müzeler, turizm tesisleri, otel, restoran, seyahat firmaları hakkında şikâyet, ihbar ve öneriler çağrı merkezine iletilmektedir. Otellerle ilgili direk şikayetler için Tüketici Mahkemelerine başvurmak gerekli.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.