Tatil Budur Nereye Şikayet Edilir?

TatilBudur.com Müşteri İlişkileri 0(216) 531 14 60.

Tatilbudur nereye şikâyet edilir?

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI İLETİŞİM MERKEZİ ALO 176.

Tatil Budur kime ait?

Tatilbudur.com’un yüzde 63.75’ine sahip olan MCI Group Yönetim Kurulu Başkanı Tomasz Artur Danis, Tatilbudur.com’da her yıl yüzde 50 oranında devam eden büyüme grafiğini memnuniyetle izlediklerini belirtirken “asıl hedefimiz; yurt dışı pazarına açılmak” dedi.

Tatil Budur Genel müdür?

onur otrus – Genel Müdür – TatilBudur.com | LinkedIn.

Tatil Budur para iadesi kaç günde gelir?

TATİLBUDUR.COM’a ulaştığı tarihten itibaren en geç 14 gün içinde, Tüketicinin ödemiş olduğu bedel, kesinti yapılmaksızın Tüketiciye iade edilir.

Alo 176 nerenin numarası?

Kültür ve Turizm Bakanlığı İletişim Merkezi Alo 176, vatandaşlarımız ile yerli ve yabancı turistlerin Bakanlığımızla ilgili her türlü bilgi, öneri ve şikayetlerine cevap veriyor.

Onur Otruş kimdir?

2011 yılından bu yana Tatilbudur.com Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütmekte olan Onur Otruş, Eylül 2019 itibari ile Genel Müdürlük görevini üstlendi. Başkent Üniversitesi Turizm Bölümü’nden mezun olan Otruş, turizm sektöründe, 14 yılı üst düzey yöneticilik olmak üzere toplam 22 yıllık deneyime sahip.

Tatil com nasıl bir firma?

Tatil.com üzerinden 2021 yaz dönemi için tatil aldım lakin sonrasında iptal edildi. Aradan geçen onca zaman sonrası hala para iadesi olmadı. İnsanları mağdur etmenin ötesinde bir firma değiller. Müşteri hizmetleri cevap vermiyor sadece oyalıyor yanıltıyorlar.

Tatil sepeti kime ait?

Kaan Karayal – Tatilsepeti.com Yönetim Kurulu Başkanı 1996-2002 – Daha lisedeyken ortaklarıyla birlikte Daltons Organizasyon’u kurup öğrenci aktiviteleri organizasyonları yaparak profesyonel iş hayatına başladı. 2002 – DLT Turizm ve Ticaret A.Ş.’yi kurdular. 2004 – Ortakları ile tatilsepeti.com’u kurdu.

Ultra her şey dahil ne demek?

Kısacası; hemen hemen 24 saat yemek servisi ve ithal alkollü içkinin de ücrete dahil olduğu ultra her şey dahil konaklama tipidir diyebiliriz. Ultra herşey dahil oteller aynı zamanda ‘Deluxe otel’ olarak da adlandırılmaktadır.

See also:  Ağrı Dağı Fiziki Haritada Hangi Renkle Gösterilir?

Tatilbudur ödeme nasıl yapılır?

Çağrı Merkezi İle Rezervasyon

EFT / Havale ödemelerinde ön rezervasyon oluşturulduktan sonra tarafınıza verilecek ön rezervasyon numaranız ve TC Kimlik numaranızı işlem açıklaması belirterek ödemenizi yapabilir ve sonrasında Seyehat Danışmanlarımıza onaylatabilirsiniz.

Otele ödenen para geri alınır mı?

Otele giriş tarihinize 15 gün kalana kadar iptal – değişiklik talep etmeniz durumunda işlem ücretiniz tahsil edilerek paranız ödeme şeklinize göre iade edilir. 15 günden az bir süre kala ise ödemiş olduğunuz tutar üzerinden %35 kesinti yapılarak iptal işleminiz gerçekleştirilir ve iadeniz yapılır.

Iptal sigortası ne demek?

İptal Güvence Paketi, tatilinizi güvence altına alır ve son anda çıkan aksiliklerden dolayı tatili planınızı değiştirmenize veya iptal etmenize olanak tanır. İptal Güvence Paketi ile %100 kesintisiz iptal hakkına sahip olur ve tatilinizin iadesini alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.