Tatil Sepeti Rezervasyon Iptali Nasıl Yapılır?

Rezervasyonunuzun iptali için 444 44 20 nolu çağrı merkezlerinden müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Tatil sepeti müşteri hizmetleri 100 kişilik ekibi ile yılın her günü hizmet vermektedir.

Otel rezervasyon iptali para iadesi kaç gün?

Otele giriş tarihinize 15 gün kalana kadar iptal – değişiklik talep etmeniz durumunda işlem ücretiniz tahsil edilerek paranız ödeme şeklinize göre iade edilir. 15 günden az bir süre kala ise ödemiş olduğunuz tutar üzerinden %35 kesinti yapılarak iptal işleminiz gerçekleştirilir ve iadeniz yapılır.

Tatil sepeti rezervasyon sorgulama nasıl yapılır?

Nasıl Rezervasyon Yaparım?

  1. tatilsepeti.com’da sayfanın üst bölümündeki ‘Kayıt Ol’ bağlantısına tıklayıp üyelik bilgilerinizi girerek kaydınızı yapın.
  2. Tebrikler!
  3. Seçtiğiniz otel ya da turla ilgili ayrıntılı bilgileri ‘Detayları İncele’ butonunu tıklayarak görebilirsiniz.

Otelden erken ayrılma para iadesi olur mu?

Otele gelmeme ya da girişten sonra yapılan gün süresi kısaltmalarında ve iptallerde geri ödeme yapılmaz, Tahsil edilen ücret iadesi yapılmaz.

Otel rezervasyon iptali kaç gün?

İPTALLERDE SÜRE Madde 35 – En az ihbar süresi, iptalin grubun % 50’sini aşması halinde, giriş tarihinden 21 gün, grubun % 50’sinden az olması halinde ise 14 gün öncedir. Bu sürelerden sonra yapılan iptallerde otelin tazminat hakkı doğar.

Güvenli tatil nasıl yapılır?

Pandemide Güvenli Tatil Nasıl Yapılır?

  1. Pandemi Sürecinde Güvenli ve Sağlıklı Tatil İçin Kiralık Villalar.
  2. Villalarımızda Alınan Covid-19 Önlemleri.
  3. Haftasonu Evde Kalmanıza Gerek Yok!
  4. Maske, Mesafe ve Temizlik Kurallarına Dikkat Edin.
  5. Sosyal Çemberinizden Uzaklaşmayın.
  6. Kalabalık Ortamlardan Kaçının.

Tatil sepeti kime ait?

Kaan Karayal – Tatilsepeti.com Yönetim Kurulu Başkanı

1996-2002 – Daha lisedeyken ortaklarıyla birlikte Daltons Organizasyon’u kurup öğrenci aktiviteleri organizasyonları yaparak profesyonel iş hayatına başladı. 2002 – DLT Turizm ve Ticaret A.Ş.’yi kurdular. 2004 – Ortakları ile tatilsepeti.com’u kurdu.

See also:  Adrasan Nereye Gidilir?

En iyi tatil sitesi hangisi?

Booking. Dünyanın en iyi tatil sitesi olarak büyük bir ilgi gören booking.com üzerinden Türkiye’de otel rezervasyonu yapabilmek mümkün değil. Ancak yurtdışı seyahatleriniz için güvenle kullanabileceğiniz platform son derece zengin seçeneklerle her ülkeden 6 milyonun üzerinde tesis barındırıyor.

Otel iptal sigortası nedir?

Erken rezervasyon sigortası; erken rezervasyon döneminde %50’ye varan indirimlerle yaptığınız rezervasyonu iptal edebilmenizi sağlayan sigortadır. Erken rezervasyon sigortası yaptıran misafirler gidiş gününe 72 saat kala ön koşulsuz ve kesintisiz olarak otel rezervasyonlarını iptal etme hakkına sahip olurlar.

Ücretsiz iptal otel ne demek?

Ücretsiz iptal ibaresi bulunan odalar için iade işlemi belirli bir tarihe kadar kesintisiz yapılır. İade yapılmaz ibaresi bulunan odaların iptali halinde ise, ödediğiniz rezervasyon ücreti iade edilmez.

Tatil iptal sigortası nedir?

İptal Güvence Paketi, tatilinizi güvence altına alır ve son anda çıkan aksiliklerden dolayı tatili planınızı değiştirmenize veya iptal etmenize olanak tanır. İptal Güvence Paketi ile %100 kesintisiz iptal hakkına sahip olur ve tatilinizin iadesini alabilirsiniz.

Otel kapora geri alınır mı?

-Sözleşme kurulurken verilen para bakımından kanunda açıkça belirtildiği üzere aksine bir yerel adet ya da taraflar arasında anlaşma yoksa verilen para kapora sayılır. Cayma bedeli sözleşmeden dönülmesi halinde geri alınamaz ancak bağlanma parası ya da bir diğer ifadeyle kapora iade edilir.

Otelde depozito nedir?

Depozito nedir? Otele ait olan eşyaların, çıkışta alınmak üzere müşteriye emaneten verilmesidir.

Otelz rezervasyon iptali nasıl yapılır?

Rezervasyon iptali ya da değişiklik işlemlerini, ana sayfada yer alan “rezervasyonu değiştir” sekmesinden rezervasyon numarası ve pin kodunu girerek yapabilirsiniz. Rezervasyon numarası ve pin kodu, size gönderilmiş olan onay e-postasında yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.