Yolculuk Yaparken Firma Firma Gezme Dönemi Geride Kaldı!

506
0

Canınız her istediğinde çıkıp gideceğiniz en güvendiğiniz yerdir ailenizin yanı. Büyüdüğünüz mahalleden geçersiniz, çocukluğunuzu özlersiniz. Gençken bırakıp gittiğiniz her şey geri döndüğünüzde sizin gibi eskimiştir artık.

Baba evi uykusudur sizi tekrar yenileyen, çocukluğunuza tekrar götüren. Benim gibi ailesine sıkı sıkıya bağlı iseniz her fırsatta onlara koşarsınız. Sizin onlara ihtiyacınız olduğundan çok, onların size ihtiyacı artmıştır artık.

Çocukluğunuza göre her şey değişmiştir. Küçük ağaçlar kocaman olmuş, evinizin merdivenleri ise eskimiştir. Küçükken ekmek aldığınız fırın kapanmış, bakkal amca ise tarihe karışmıştır. Size kocaman gelen o sokaklar, o dünya yıllar sonra geri döndüğünüzde küçücük gelir size.

Oturduğunuz duvarlar değişmiş, yeni binalar oyun sahalarınızı yok etmiştir. İşte her gittiğimde bunlardan daha fazla yaşadığım duygular eşliğinde gider annemin dizlerinde yatarım. Kendimi sabitlediğim yerdir orası. Erzincan’daki ailemi her ziyaret ettiğimde özlemim gider yerine en sevdiğim hisler gelirdi.

Sık sık da ziyaret ettiğim ailemin yanına giderken tanıştığım bir siteden bahsetmek istiyorum sizlere aslında.

Govego ile Nasıl Tanıştım?

Sürekli gerçekleştirdiğim Erzincan’daki aile ziyaretlerime online bilet aracılığıyla gidiyordum. İnternet üzerinden neredeyse ekmek alacak biri olduğum için, alışveriş adına her yenilikten her fırsattan haberdar oluyordum.

İşte bir yenilik daha bizlerle şimdi adı Govego. ‘’Tıkla ve Git’’ sloganlı online seyahat bileti satış sitesi. Bu sloganla bile sizleri en kolay şekilde seyahat etmenizi sağlayacak avantajlara davet ediyor aslında.

Çünkü burada bilet almak hem avantajlı hem de bol fırsatlı gerçekleşiyor. Govego’da sadece otobüs bileti alma avantajınız yok. Hatta diğer avantajlarının yanında bu küçük bile kalıyor. Govego ile uçak bileti de alabileceğiniz gibi, İDO seferlerine de ulaşabiliyorsunuz.

Govego’dan isterseniz Metro Turizm, Varan Turizm ve Nilüfer Turizm gibi seçkin firmaların otobüs biletlerini, isterseniz de uçak ya da İDO bileti de almayı gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunun için de Govego’nun Web adresine üye olabileceğiniz gibi, akıllı telefonlarınıza indireceğiniz mobil uygulaması ile de en kısa sürede, en ucuz biletinize ulaşabiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilir:  Mavi Yolculuğun Büyüsüne Kapılın

7/24 satış sonrası destek hizmeti ile sorunlarınıza bilet alımı sonrası verdiği destek ile birlikte, bilet iptal işleminizi de ücretsiz olarak gerçekleştirebilmeniz mümkün. Rotanızı girdikten sonra sıra firma ve sefer seçimine geliyor. Size en uygun saatli seferi ve hatta otobüsü de seçerek devam ediyorsunuz.

Otobüsü de diyorum çünkü Govego’da bineceğiniz otobüsün ve hatta firmanın da özelliklerine ulaşabiliyorsunuz. Kişisel bilgileriniz ve kredi kartı bilgilerinizi de girdiktan sonra biletinizin özellikleri anında cep telefonunuza SMS olarak geliyor. İşte dakikalar içinde bilet arama, bulma ve alma derdinden kurtulmuş oldunuz.

Tüm bu kolaylıklardan sonra ise sizlere sadece biletinizi ve valizinizi alarak yola çıkma derdi kalıyor.

Seyahat Etmek Artık Çok Kolay ve Eğlenceli Hale Dönüştü!

Günümüzde seyahat etmek tamamen konfor ve rahatlığa dayalı olarak gerçekleşen bir hal almış durumda. Dünya standartlarını yakalama da ulaşım sektöründe iyi olduğumuz söylenebilir.

En modern araçlarla yola çıkarken, bir de böyle bir siteden biletinizi alınca yolculuklarınız artık yorucu ve düşündürücü olmuyor. Sizlere sadece gideceğiniz rotayı belirlemek kalıyor çünkü geri kalan her şey tek bir mobil uygulamasıyla parmaklarınızın ucuna seriliyor.

Erzican’a gerçekleştirdiğim yolculuklar, çocukluğumun merkezine gerçekleştirdiğim yolculuklardır. Bundan sonra sadece Erzincan otobüs biletimi değil, gideceğim her yerin biletini telefonuma indirdiğim Govego uygulaması ile alacağım.

Sorunsuz gerçekleştirdiğim bilet alma işlemlerim ve seyahatim sonrasında bu siteye olan güvenim daha da artmış durumda. Sizler de en ucuz biletlere, çok daha fazla firmaya ve gideceğiniz yol üzerindeki karşılaşacaklarınıza tek bir adresten ulaşmak istiyorsanız Govego ile tanışmalısınız.

Önceki makaleTarihi Roma Hamamı Gezisi
Sonraki makaleNoel Baba Kilisesi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here