Adrasan Suluada Nasıl Gidilir?

Adrasan Sulu Ada’ya Nasıl Gidilir? Antalya Körfezi’nin en batı ucunda, Adrasanda, Gelidonya Burnu’na yaklaşık 7 kilometre uzaklıktadır. Adrasan Sahilinden kalkan teknelerle gerek tur şeklinde gerekse de özel olarak kiralabileceğiniz teknelerle gidebilirisiniz.
Suluada’ya gitmenin tek yolu Adrasan sahilinden kalkan tekne turlarına katılmak. Eğer, Adrasan dışında bir yerde konaklıyorsanız, kooperatif tekne turlarının kalkış saatini 10:00 -11:00 arası olarak belirlediğinden sabah erken bir saatte Adrasan’a gelerek bu turlara rahatlıkla katılabilirsiniz.

Adrasan Suluada arabayla gidilir mi?

Adaya yalnızca deniz yoluyla ulaşım sağlanıyor

Antalya merkeze 95 km. uzaklıkta bulunan Adrasan’a ise yaklaşık 1,5 saatlik araba yolculuğuyla ulaşmak mümkün.

Adrasan tekne turu nerelere gidiyor?

Adrasan Tekne Turu Rotaları

 • Adrasan Koyları Rotası: Akseki Koyu. Sazak Koyu. Ceneviz Koyu. Korsan Koyu.
 • Suluada Rotası: Suluada Plajı Suluada Suyun Kaynadığı Bölge. Aşk Mağarası Amerikan Plajı Fener Koyu.
 • Suluada tekne turu kaç TL?

  Normal bir yaz sezonunda Adrasan’dan tekne turu fiyatı yaklaşık olarak kişi başı 120 TL civarında oluyor. Fiyata öğle yemeği de dahil oluyor.

  Suluada tekne turları nereden kalkıyor?

  Suluada tekne turları nereden kalkıyor? Bembeyaz kumsalı, berrak denizi ile Maldivler olarak da adlandırılan Suluada tekne turları Adrasan koyundan kalkıyor.

  Adrasan Plajı Ücretli mi?

  Adrasan Plajı Giriş Ücreti

  Adrasan halk plajına girişler genel olarak ücretsizdir. Bu plaj boyunca bazı yerlerde şezlong ya da şemsiyeler gibi ihtiyaçlar için birkaç büfe yer almaktadır. Dileyen kişi özel işletmede bu şezlong ya da şemsiye kiralayabilir dileyen ise halk plajında yere havlunuzu serebilirsiniz.

  Adrasan Suluada arası kaç km?

  Adrasan kumsalından Suluada mesafesi 15 km’dir. 15 km okuyunca çok kısa mesafe gibi gözükse de denizden yol aldığınız için tekne turu ile Adrasan’dan Suluada’ya varış yaklaşık 1 saat sürüyor.

  See also:  Sia Antik Kenti Nerede?

  Antalya Adrasan arasi ne kadar?

  Antalya’nın Kumluca ilçesine bağlı bir mahallede olan Adrasan; Muğla Antalya arasındaki bir bölgede, Antalya’ya yaklaşık 95 kilometre uzaklıkta yer alır.

  Çıralı tekne turu nerelere gidiyor?

  Çıralı – Olimpos kumsalından Akdeniz’in gizemli koylarında yeni keşifler yapmak isteyenlere tekne turları düzenlenmektedir. Sazak, Porto-Ceneviz, 3 adalar, Adrasan koyları görmeden gidilmemesi gereken başlıca yerlerdir.

  Adrasan tekne turu hangi koylar?

  Adrasan Koyları Tekne Turu

 • Akseki Koyu.
 • Korsan Koyu.
 • Yalancı Koy.
 • Sazak Koyu.
 • Ceneviz Koyu.
 • Kemer tekne Turu nerelere gidiyor?

  Tekne turu boyunca Çamyuva, Tekirova, Phaselis, Olympos, Alacasu, Üç Adalar, Kekova, Demre ve Myra sahilleri boyunca Toros dağlarının eşsiz manzaraları eşliğinde dünyanın en güzel koylarının keyfini çıkarabilirsiniz.

  Kaş’ta tekne turları ne kadar?

  Özellikle bayram gibi yoğun dönemlerde tekne turları için önceden rezervasyon yapmanızda fayda var. 2021 Kaş günübirlik tekne turu fiyatları 200 TL. Günübirlik turlar dışında özel tekne kiralamanız da mümkün. Teknenin kapasitesine ve konforuna bağlı olarak, kaç kişi olursanız olun günlük bir ücret ödüyorsunuz.

  Adrasan tekne turu kaçta kalkıyor?

  Adrasan’dan tekne turuna çıkmak istediğiniz zaman tekneler Adrasan sahilden sabah 09:30 – 10:00 arasında kalkıyor ve 2 farklı tur seçeneği bulunmaktadır. Bunlar 1.si Akseki,Sazak,Ceneviz, Korsan ve Aşk Mağarası’nın bulunduğu koylar turu.

  Antalya tekne turu nereden kalkıyor?

  Kaptan Ergun Teknesi ile turumuz her gün saat 09:30’da Kaş yat limanından başlar ve sırasıyla Ufak dere koyu, Akvaryum koyu, Kekova Adası ve Batıkşehir, Kaleköy-Simena’ya uğrayarak yüzme molaları verir ve saat 18:00’de son bulur.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.