Iddaa’Da Maç Tatil Edilirse Ne Olur?

İddaa’ya göre herhangi bir nedenden ötürü bir maç ertelenmişse o maçın sonucunun belli olabilmesi için 24 saat içerisinde tekrar oynanması gerekiyor. Eğer maç 24 saat içinde tekrar oynanmazsa karşılaşmanın oranı 1.00 olarak kabul ediliyor. Yani oynanan bahis etkisiz kılınıyor ve kupona bir etkisi olmuyor.

Iddaa Ksl olursa ne olur?

KSL, iddaa da yarıda kesilen maç anlamına geliyor. Bir maçın yanında KSL yazıyorsa maç bir sebeple ertelenmiştir. Maçın oynanması ve iddaa da kabul görmesi için yani yeni bir kod oluşması için en az 24 saat geçmesi bekleniyor.

Yarıda kaldı ne demek?

KSL demek maçın yarıda kaldığı anlamına gelmektedir. Hava durumu, karşılaşmada kavga çıkması, kural dışı önlenemez olaylar yaşanması gibi sorunlar nedeniyle karşılaşmalar yarıda kalabiliyor.

Bilyoner de ertelenen maç sonucu ne olur?

Maçlar iptal olursa ne olur? Bir programda iptal edilen veya gereken tarihlerde oynanamayan müsabaka olduğu takdirde, o müsabakanın sonucu çekilişle belirlenir.

Nesine de yarıda kalan maç ne olur?

İKİNCİ YARIDA ERTELEME/İPTAL DURUMU: Bir müsabaka ikinci yarıda tehir edilmişse ve oyun dönemi kapanana kadar başlangıç anından itibaren veya tehir edildiği dakikadan itibaren yeniden oynanmazsa, o müsabaka için tehir edildiği andaki sonuç nihai olarak değerlendirilir.

Yarıda ne demek?

1) yapılması düşünülmüş olduğu hâlde yapılmamak; 2) kararı bağlandığı hâlde uygulanmamak.

Teniste kesildi ne demek?

KSL demek maçın yarıda kaldığı anlamına gelmektedir. Hava durumu, karşılaşmada kavga çıkması, kural dışı önlenemez olaylar yaşanması gibi sorunlar nedeniyle karşılaşmalar yarıda kalabiliyor.

2 3 sistem ne demek?

Sistem 2 3 en az 4 maç eklenerek oynanır. 4 adet maçtan daha fazla maç da eklenebilir. Tutma olasılığı yüksek görülen maçlar sistem 2 3 oynanarak seçilir. 2 adet tutması banko olan maç seçildiğinde bu 2 adet maçın tutması gerekir. Diğer eklenen maçlardan da en az 2 tanesinin tahminlerinin tutması gerekir.

See also:  Kapadokya Da Aksam Ne Yapilir?

Bilyoner de kazanılan para nasıl alınır?

Bilyoner hesabımdaki parayı nasıl çekebilirim? Bilyoner hesabına üye girişi yaptıktan sonra, ‘Hesabım’ menüsündeki ‘Para Çekme’ ekranından banka hesabına para aktarabilirsin. Anlaşma bankalarda 7 gün 24 saat 50.000 TL’ye kadar anında para transferi yapılabilir.

Nesine en fazla kaç para veriyor?

‘ATM ve İnteraktif Kanallar Para Çekme Limiti’ maksimum kazancınızla aynıdır. Örneğin; en yüksek kazancınızın tutarı 3.000 TL ise para çekme limitiniz de 3.000 TL olacaktır.

Nesine büyük ikramiye nasıl alınır?

>>> 5.001 TL ve üzerindeki ikramiyeler için; ödemeler, üyelerden gelecek noter tasdikli evrak ile (nüfus cüzdan/kimlik belgesinin ibrazı), Nesine.com’a bizzat başvuru yapılarak biletler elden teslim alınır.

Spor Toto ikramiye ödemeleri nereden alınır?

5.000 TL’ye kadar olan ikramiye ödemeleri için bayilerden “ikramiye bileti” alınmasına gerek yoktur. 5.000,01 TL ile 100.000,00 TL arasındaki ikramiye ödemelerinizi Türkiye Halk Bankası’nın 81 ilde yetkilendirilmiş aşağıda listelenen 100 adet şubesinden ve Kıbrıs’ta yetkilendirilmiş 1 şubesinden alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.