Kapadokya Da Ata Binmek Ne Kadar?

Kapadokya at turu fiyatları 2 saat için 250 tl dir. 1 saat ata binme turu 175 tl dir. Özellikle özel günlerde rezervasyon yapmanız gerekmektedir. WhatsApp üzerinden bizlere ulaşmak için +90 541 632 69 68 nolu numaraya tıklayabilirsiniz. Telefon ile arayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. +90 541 632 69 68
Kapadokya’nın eşsiz güzelliklerde olan doğası ile iç içe olarak keyifli ve heyecanlı bir deneyim yaşamak isteyenlerin bir numaralı tercihi olan Kapadokya 2 saatlik at turu ile bölgenin tarihi dokusu içerisinde keyifli bir zaman geçirerek güzel anılar biriktirebileceğiniz unutulmaz bir yolculuğa çıkacaksınız. 1 Saati

Kapadokya safari turu ne kadar?

Kapadokya’ da yapacağınız her tur ile sizi farklı vadiler ve gezi rotaları beklemektedir. Kapadokya Jeep Safari turu fiyatları 250 tl dir. Arayarak bilgi ve sorularınız için +90 532 453 03 63 tıklayabilirsiniz.

Nevşehirde At nerede binilir?

Kapadokya At turlarıyla görülebilecek gezilebilecek yerler

Kılıçlar Vadisi, Aşk Vadisi, Meskendir Vadisi, Kızılçukur, Zemi ve Güvercinlik Vadisi, Paşabağı, Çavuşin Köyü hem doğal güzelliklere hem de peribacalarına doyacağınız Kapadokya rotalarından.

Kapadokya At Turları nerede?

Kapadokya at turu

At turumuz Kapadokya’nın Göreme kasabasındaki at çiftliğinde başlar ve tur programına dâhil olan bölgenin ünlü vadileri at üzerinde gezilerek tekrar başlangıç noktasına dönülür. Paketimize bulunduğunuz otelden alınarak tekrar otele bırakma transfer ücreti de dâhildir.

Kapadokya ATV turu kaç TL?

Kapadokya ATV Turu Fiyatları

ATV turları sezonlara göre değişiklik göstermekle beraber ortalama fiyat 250 TL ile 300 TL (iki saatlik tur) arasındadır.

Kapadokya ATV turu kaç para?

Unutmayınız ki kapadokya atv turu ile peri bacalarının yanında olacaksınız. İstediğiniz fotoğraflar için çok ideal bir tur seçeneği olmuş olacak sizler için. 1 Saatlik Kısa Atv Kiralama yada Atv Turu Fiyatı 175 TL. 2 Saatlik Standart Atv Kiralama yada Atv Turu Fiyatı 250 TL.

See also:  Pamukkale De Ne Yenir?

Ata binmek ne kadar?

Binicilik fiyatları

Gezinti Pony ile – Tour with Pony 30 TL
Gezinti 15 dakika – Horse Riding 15 minutes 50 TL
Binicilik Ders (40 dakika) – Riding Lessons 40 minutes 120 TL
Binicilik Ders Paketi (4 ders) – Riding Course Package (4 lessons) 450 TL
Binicilik Ders Paketi (6 ders) – Riding Course Package (6 lessons) 650 TL

Nevşehir yılkı atları nerede?

Toplamda 25.000km2 alana yayılan Kapadokya verdiği muhteşem pozlar ile fotoğrafseverlerin vazgeçilmez duraklarından birisi olma özelliği taşımaktadır. Yılkı Atları: Kayseri’nin Hürmetçi Köyü’nde bulunan Yılkı atları son zamanlarda fotoğrafseverlerin oldukça gözdesi oldu.

Kapadokya yılkı atları nerede?

Hürmetçi Köyü yaklaşık 2000 manda ve 300 vahşi ve yarı vahşi Yılkı Atları sizi bir belgeselde yaşamaya davet ediyor. Vahşi Yılkı atları bir tür Anadolu yarış atıdır, çoğu bugün Kapadokya’ya çok yakın olan Kayseri Hürmetçi Köyü’nde yaşamaktadır. 300 kadar vahşi ve yarı vahşi at vardır.

Güzel atlar Diyarı nerede?

Adı eski çağlarda “güzel atlar ülkesi” anlamına gelen Kapadokya bölgesi, peribacaları olarak adlandırılan yeryüzü şekillerinin Türkiye’deki en önemli adresi. Kapadokya Pers İmparatorluğu zamanında volkanik dağların arasına kurulmuş.

Göreme de ne yapılır?

Göreme’de Gezilecek Yerler

 • Göreme Açık Hava Müzesi.
 • Güvercinlik Vadisi.
 • Göreme Milli Parkı
 • Kızılçukur Vadisi.
 • Güllüdere Vadisi.
 • Paşabağ Vadisi.
 • Zemi Vadisi.
 • Kılıçlar Vadisi.
 • ATV turu ne kadar?

  1 Saatlik ATV turu için motor başı fiyatlar 2021 ilkbaharı itibariyle 130 TL-150 TL arasında değişiyor. 2 Saatlik ATV safari fiyatları ise yine motor başı 200-230 TL bandında.

  ATV Safari için ehliyet gerekiyor mu?

  ATV safari; Atv araç kullanmak için ehliyet sahibi olmanıza gerek yoktur. Atv turları kamu alanlarına açık alanlarda veya diğer araçların da yer aldığı trafiğe açık alanlarda yapılan bir etinlik değildir.

  See also:  Bebekle Nerede Tatil Yapılır?

  ATV araçlar kaç para?

  ATV & UTV Fiyatları

  Model İlan Başlığı Fiyat
  Kuba Jumbo 700 2017 400’lük ATV 1.300 Km’de Vinçli İlk Elden 55.000 TL
  Access Diğer Modeller !ACİL! ilkSahibinden ATV FUXIN 275 CC 25.000 TL
  Kuba Vip Track KAHYAOĞLU MOTORLU ARAÇLAR’DAN VİP TRACK ( ON ROAD ) 57.024 TL
  TGB Blade 325 SL Sahibinden TGB Blade 325 SL 38.000 TL

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.