Pamukkale Jumbo Hangi Illere Gidiyor?

‘JUMBO’ olarak adlandırılan yeni sefer modeli şimdilik, İstanbul – Bursa, İstanbul – İzmir, İstanbul – Ankara, Bursa – İzmir, İzmir – Çorlu güzergahlarında mevcut bulunuyor.

Pamukkale Turizm hangi illere gidiyor?

Pamukkale Turizm’in düzenlediği seferler arasındaki en popüler olduğu seferler şu şekildedir: İzmir – Bursa, Ankara – İstanbul, İstanbul – Ankara, İzmir – İstanbul, Denizli – Dinar, Bursa – İstanbul, İstanbul – İzmir, Dinar – Denizli, İzmir – Çanakkale, İzmir – Aydın.

Pamukkale Jumbo servis nedir?

İki koltuk arası mesafe 75 cm’dir. Bu sayede koltuğunuzu istediğiniz kadar geri yatırabilir, ayak koyma ve baldır dayama aparatı ile dinlenerek ya da uyuyarak ‘En Keyifli Yolculuk’ları yaşayabilirsiniz. Jumbo seferlerimiz “Zaman Kazandırır”. Yolculuk boyunca iletişiminiz kopmasın.

Pamukkale otobüs tuvalet var mı?

Evet, neredeyse tüm Pamukkale otobüslerinde tuvalet var.

Pamukkale evcil hayvan alıyor mu?

Aşı karneli kedi, köpek (tehlike arz edenler hariç) ve kuş (saka, muhabbet kuşu veya kanarya) gibi 8 kg. ağırlığın altındaki evcil hayvanlarımız, özel taşıma kafeslerinde (23x30x40 cm. ölçülerinden küçük kafeslerde) kilitli olmak şartıyla, hayvan sahibi yolcumuzun kucağında seyahat edebilir.

Pamukkale nerede hangi ilde?

Denizli, Ege Bölgesi’nin İzmir’den sonra sanayisi, turizmi, tekstili ile en gelişmiş ikinci şehri. 19 antik şehri bulunan Denizli dünyaca ünlü Pamukkale Travertenleri’ne de sahip, gezip görülebilecek birçok tarihi ve doğal güzellikleri de ön planda.

Pamukkale hangi bölgede yer alır?

Pamukkale ülkemizin güneybatısında bulunan Denizli ilinde bulunur ve ülkemizin en ünlü turizm yerlerinden olan doğal bir bölgedir. Pamukkale, Menderes Nehri Vadisi’nde yer alır.Unesco Dünya mirasları Listesinde yer alan Pamukkale Travertenleri ile ünlüdür.

Pamukkale Ekspresi ne zaman açılacak?

Pamukkale Ekspresi, 1 Nisan’dan itibaren gündüz işletilecek!

See also:  2017-2018 15 Tatil Ne Zaman Başlıyor?

Eskişehir’den İstanbul (Pendik) ve Ankara yüksek hızlı trenlerine bağlantı verecek şekilde Denizli-Eskişehir-Denizli arasında sefer yapan Pamukkale Ekspresi, 1 Nisan’dan itibaren gündüz işletilecek.

Nilüfer Turizm nereye gidiyor?

Nilüfer Turizm otobüs firmasının bugün, “İstanbul, Bursa, Edirne, İzmir, Ankara, Antalya, Silivri, İstanbul, Adana, Denizli, Afyon, Aksaray, Alanya, Antalya, Aliağa, İzmir, Aydın, Balıkesir, Kırklareli, Bodrum, Muğla, Bucak, Burdur, Didim, Aydın, Düziçi, Osmaniye, Eskişehir, Bandırma, Karacabey, Fethiye, Gebze, Kocaeli

Pamukkale izmir istanbul kaç para?

En Popüler İzmir – İstanbul Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Otobüs Firma Bilet Fiyatları
Pamukkale Turizm 310 TL
Pamukkale Turizm 310 TL
Kale Seyahat 279 TL
Kale Seyahat 279 TL

Metro Turizm tuvalet var mı?

Evet, neredeyse tüm Metro Turizm otobüslerinde tuvalet var.

Yolculukta tuvaletin gelmemesi için ne yapmalı?

Bu bilgiler sayesinde artık mesanemin efendisi benim!

 1. Herkesin lavaboya giremediği ortamlarda şekilden şekilde girerek tuvaletini tutmanın zorluğunu iliklerine kadar hissettiği zamanlar olmuştur.
 2. Gaz çıkarın:
 3. Dik oturun:
 4. Kendinizi sıcak tutun:
 5. Uzanın:
 6. Ayaktayken bacaklarınızı çapraz tutun:
 7. Gülmemeye çalışın:

Pamukkale istanbul ankara kaç saat?

İstanbul – Ankara arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 6 saat 33 dakika sürmektedir.

Hangi otobüs firmaları evcil hayvan alıyor?

EVCİL HAYVAN İLE OTOBÜS YOLCULUĞU

 • Nilüfer. “Sadece kedi, köpek ve ötücü kuşlar (muhabbet kuşu, kanarya) evcil hayvan olarak taşınabilmektedir.
 • Kamil Koç
 • Pamukkale.
 • Ulusoy.
 • Otobüs Yerine BlaBlaCar.
 • Otobüse kedi alıyorlar mı?

  Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, karayolu taşımacılığında büyük ses getirecek önemli bir değişiklik yaptı. Buna göre aşı karneli kedi, köpek ve kuş gibi evcil hayvanlar, yolcunun kucağında veya oturduğu koltuğun önünde otobüslerde taşınabilecek.

  Kamil Koç evcil hayvan alıyor mu?

  Kamil Koç, yolcuların ve diğer hayvanların güvenliğini tehlikeye atma riski olan evcil hayvanları kabul etmeme hakkına sahiptir. Evcil hayvan, ancak yolcunun evcil hayvanın sağlık raporu ve aşı kağıdı gibi gerekli belgelere sahip olması halinde taşınabilir.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.