Pamukkale Yolcum Nerede?

Yolcum neredesistemini kullanabilmeniz için ilk yapmanız gereken işlem Pamukkale Turizm’in resmi internet sitesine ulaşmanız. Bu işlem ancak Pamukkale Turizm’in web adresi üstünden gerçekleştirilebilir. Aşağıda ki bağlantı dan direk olarak yolcunuzun nerede olduğunu öğrenebileceğiniz uygulamanın sayfasına ulaşabilirsiniz.

Pamukkale Jumbo nasıl?

İki koltuk arası mesafe 75 cm’dir. Bu sayede koltuğunuzu istediğiniz kadar geri yatırabilir, ayak koyma ve baldır dayama aparatı ile dinlenerek ya da uyuyarak ‘En Keyifli Yolculuk’ları yaşayabilirsiniz. Jumbo seferlerimiz “Zaman Kazandırır”.

Pamukkale Turizm nereye bağlı?

Denizli ilimize bağlıdır. Turistik açıdan önemli ilçelerimizden biri olan Pamukkale Büyük Menderes Nehrinin bir kolu olan Çürüksu Çayının doğduğu yerde bulunmaktadır. Güneyinde Tavas ilçesi, batısında Buldan, Sarayköy ve Merkez efendi ilçeleri, doğusunda Çal ve Honaz ilçeleri bulunmaktadır.

Kamil Koç Yolcum nerede nasıl kullanılır?

Sevdiklerinizi, seyahatleri boyunca bir tıkla takip edebilirsiniz. Yolcum Nerede uygulaması ile otobüslerimizde seyahat eden yolcularımızın yakınları http://www.kamilkoc.com.tr/yolcumnerede ‘den anlık olarak sevdiklerinin seyahat ettikleri otobüsü takip edebiliyor ve saniye saniye nerede olduğunu biliyor.

Izmir istanbul arası kaç saat Pamukkale?

En Çok Tercih Edilen İzmir – İstanbul Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs Firması İzmir İstanbul Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Pamukkale Turizm 300 TL 7 sa 40 dk
Balıkesir Uludağ 250 TL 7 sa 40 dk
Varan Turizm 279 TL 7 sa 40 dk
Villa Seyahat 230 TL 7 sa 40 dk

Pamukkale bilet fiyatları ne kadar?

Pamukkale Merkezli Faaliyetine Son Vermiş Otobüs Firmaları

 • Göreme – Pamukkale. Otobüs Bileti 200,00 TL.
 • Fethiye – Pamukkale. Otobüs Bileti 90,00 TL.
 • Nevşehir – Pamukkale. Otobüs Bileti 200,00 TL.
 • Kayseri – Pamukkale. Otobüs Bileti 200,00 TL.
 • Ürgüp – Pamukkale. Otobüs Bileti 200,00 TL.
 • See also:  Pamukkale Hangi Ilimize Ait?

  Pamukkale Jumbo hangi şehirlerde var?

  ‘JUMBO’ olarak adlandırılan yeni sefer modeli şimdilik, İstanbul – Bursa, İstanbul – İzmir, İstanbul – Ankara, Bursa – İzmir, İzmir – Çorlu güzergahlarında mevcut bulunuyor.

  Pamukkale Turizm otobüslerinde tuvalet var mı?

  Evet, neredeyse tüm Pamukkale otobüslerinde tuvalet var.

  Pamukkale otobüs kimin?

  Geçmişi Cumhuriyet’in ilk yıllarına kadar uzanan Hüseyin Mazlum Bababalım’ın Atatürk’ten onay aldığı projesi, 1962 yılında torunları tarafından hayata geçirildi. Adını Denizli’nin doğa harikası (Hierapolis) Pamukkale’den alan ‘Pamukkale Turizm’ Bababalım ailesi tarafından kuruldu.

  Pamukkale ve Anadolu Turizm aynı mı?

  Anadolu Ulaşım A.Ş.’den açıklama: Pamukkale’ye yolcu taşımacılığı markamızı 2012’de devrettik ve her hangi bir fiziki ilişkimiz yoktur. Anadolu Ulaşım, araç kiralama, inşaat ve akaryakıtta ticari faaliyetlerini sorunsuz sürdürmektedir

  Pamukkale Turizm Genel Müdürü kim?

  Pamukkale Turizm Genel Müdürü Mustafa Özdalgıç online satışlara daha fazla yöneleceklerini belirterek yaptığı açıklamada, ‘Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

  Kamil Koç sahibi kimdir?

  Kâmil Koç (1901, Pazarcık, Bilecik, – 1975, Türkiye), Kâmil Koç Otobüsleri’nin kurucusu olan Türk iş adamıdır. Kamil Koç, 1901 yılında Bilecik’in Pazarcık (Bugünkü ismiyle Pazaryeri) ilçesinde doğdu.

  Truva Seyahat araç nerede?

  Çanakkale Truva Turizm Yolcum Nerede uygulamasını kullanmak için http://www.truvaturizm.com/?syf=Yolcum-nerede soldaki bağlantıya tıklayınız. Açılan sayfada kalkış ve varış yerini seçerek yada yolcunun aracın bulunduğu araç plaka numarasını girerek görebilirsiniz.

  İzmir İstanbul otobüs kaç saat sürüyor?

  İstanbul İzmir Otobüs Yolculuğu Kaç Saat Sürüyor? İstanbul İzmir otobüs yolculuğu süresi sefer saati, duraklama yapılan destinasyonlar, kalkış ve varış noktaları doğrultusunda 6 saat ile 9 saat 25 dakika saat arasında değişebilir.

  İstanbul’dan Denizli’ye otobüsle kaç saatte gidilir?

  İstanbul Denizli arası otobüs yolculuğu kalkış noktasına, güzergâha ve sefer saatine göre değişiklik göstermekle birlikte Kamil Koç seferleri 8 saat 30 dakika ile 12 saat aralığında sürer.

  See also:  Adrasan Hangi Ile Bağlı?

  İzmir İstanbul esenler otogar kaç saat?

  İzmir – Esenler arası otobüs yolculuğu ortalama 6sa 17dk sürmektedir.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.