Sur Yapı Tatil Evleri Nerede?

Sur Yapı Tatil Evleri projesi, Sur Yapı’nın Antalya Kepez’de muhteşem bir devre mülk projesi. Bu özel proje 6 blok olacak şekilde inşa ediliyor. Proje 32 bin metrekarelik orman sahasına komşu olarak planlandı. Sur Yapı Tatil Evleri projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere 2 konut tipi mevcut.

Sur Yapı Tatil Evleri nerede yapılacak?

Sur Yapı tatil evleri devre mülk projesi Kepez ilçesinde hayata geçirilen bir yaşam alanıdır.

Sur Yapı Tatil Evleri ne zaman teslim?

Aralık 2020’de teslimi gerçekleştirilen Sur Yapı Şehir Konakları, proje tasarımı ve yaşam alanlarının düzeniyle benzersiz bir deneyim sunmayı planlamaktadır.

Sur Yapı sahibi kim?

SUR YAPI SAHİBİ ZİYA ALTAN ELMAS KİMDİR, NERELİ, KAÇ YAŞINDA? 52 yaşında olan Altan Elmas, 1969 Erzincan Refahiye doğumludur. 1986 yılında Işık Lisesi’nden mezun olarak üniversite eğitimini İTÜ’de almıştı. 1992 İTÜ Mimarlık Fakültesi mezunudur.

Sur Yapı antalya ne zaman teslim?

Sur Yapı tarafından inşa edilen ‘Sur Yapı Antalya’da daireler Haziran 2020’den itibaren teslim edilmeye başlandı.

Suryapı antalya ne zaman teslim?

Sur Yapı’nın 8 milyar TL’lik yatırım bütçesiyle hayata geçirdiği Sur Yapı Antalya Projesi’nin ilk anahtar teslimleri 2020 Haziran ayında, A parsel 9 blokta 606 dairede gerçekleşti. Önümüzdeki günlerde ise 963 dairenin daha teslimi yapılacak.

Antalya Sur Yapı ne zaman bitecek?

19 bin konutun yer alacağı Sur Yapı Antalya Kepez projesine 19 binin üzerinde talep geldi. Ön talep süreci devam eden Sur Yapı Antalya Kepez kentsel dönüşüm projesinin 8 yılda tamamlanması planlanıyor.

Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı kimdir?

Sur Yapı ve KONUTDER Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, 1969 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Orta öğrenimini 1986 yılında Işık Lisesi’nde tamamlayan Elmas, 1992 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nden mimar olarak mezun olmuştur.

See also:  15 Tatil Ne Zamsn?

Sur Yapı hangi holding?

Hayat Holding Yönetim Merkezi – Sur Yapı

Sur enerji kimin?

Konut, AVM projeleri, Ofis projeleri, taahhüt işleri ve enerji işleri yürüten Sur Yapı şirketi Yönetim Kurulu Başkanı olan Altan Elmas başta İstanbul olmak üzere pek çok ilde nitelikli konut projeleri ve son yıllarda AVM projeleriyle tanınıyor.

Sur Yapı bahçeyaka ne zaman teslim?

Daire Sayısı 327. Daire m² Aralıkları 52 – 486 m² Proje Başlangıç 2016 3. Teslim Tarihi September 2021.

Sur Yapı ne zaman açılıyor?

Sur Yapı Marka AVM 13 Nisan 2017’de açılıyor!

Sur Şirketler Grubu bünyesinde bulunan Sur Yapı, Ekart ortaklığıyla hayata geçirdiği 650 milyon dolar yatırım hacmine sahip karma kullanımlı Marka projesinin Alışveriş Merkezini, 13 Nisan 2017 tarihinde ziyaretçileriyle buluşturacak.

Antalya Sur Yapı ne zaman başladı?

Teslimler vesilesiyle bilgi veren Sur Yapı Genel Müdür Yardımcısı Barış Ekener; “Eylül 2017 tarihinde ilk hafriyatına başladığımız gerek kentsel dönüşüm modeliyle gerekse akıllı şehir fonksiyonlarıyla tüm dünyaya örnek teşkil eden Antalya projemizin bugün ilk anahtar teslimlerini gerçekleştiriyor olmaktan büyük bir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.