Zehra Tatil Köyü Nerede?

Zehra Tatil Köyü Fethiye, Ölüdeniz bölgesinde bulunmaktadır. Tesisin denize uzaklığı 750 metrenin üzerindedir. Otel Dalaman Havaalanı’na 57 km, Fethiye’ye 7 km uzaklıktadır. 8500 m 2 alanda kurulmuş olan Zehra Tatil Köyü otel alkolsüz herşey dahil konseptiyle misafirlerimize hizmet vermektedir.

Zehra Tatil Köyü kaç yıldızlı?

Zehra Tatil Köyü Tesis Hakkında

İslami tatil ve muhafazakar tatil oteli arayan misafirlerimizin yeni gözdesi olacaktır. Tesisimiz 4 yıldızlı olup rahatınız ve huzurlu bir tatil geçirmeniz için her şey düşünülmüştür.

Zehra Grup kimin?

Zehra Grup Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Kurt yaptığı açıklamada, “Pandemi normalleşme sürecinin ardından villa turizminde büyük bir yükseliş yaşandı.

Zehra grup nedir?

Zehra grup otelleri Türkiye de ve Fethiye de muhafazakar ailelerin helal konsept olarak adlandırılan otel ve villa konaklamasında öncü firmasıdır. Muğla Fethiye Ölüdeniz iki adet Hotel etrafı korunaklı Açık Büfe Villalar ve bölgenin tek bayanlara özel Plaj seçeneğiyle misafirlerine en iyi hizmeti şiar edinmiştir.

Algora Halal Hotel kimin?

Milliyetçi Hareket Partisi’nden Alanya Belediye Meclis Üyesi olan Mehmet Ali Tekin tarafından, Tekinoğlu Kuyumculuk ve İnşaat, Geçit Proje Mimarlık&Mühendislik ve Alaydın İnşaat ortaklığında yapılan Algora Halal Otel ile ilgili tanıtım çalışmaları da başladı.

Algora Halal Hotel kaç yıldızlı?

Alanya bölgesinde konaklayabileceğiniz bir muhafazakar otel arıyorsanız Algora Halal Hotel ‘i tercih edebilirsiniz. 5 yıldız kalitesine sahip olan otelimizde ihtiyacınız olan tüm hizmetleri bulabilirsiniz.

The Oba Hotel Bodrum kimin?

The Oba Hotel sahibi Erol Azat Bodrum’da farklı bir konseptle hizmet vermeye başladıklarını ifade ederek şu sözlere yer verdi “Ülkemizin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Bodrum’da kadınlara özel bir plajın olmadığını ifade ederek “Şimdi Bodrum zamanı” sloganıyla yola çıktığımız projeyle kadınlara özel

See also:  Türkiye Haritasında Ağrı Dağı Nerede?

Islami oteller hangileri?

Popüler İslami Oteller Listesi

 • Selge Beach Resort Spa.
 • Adin Beach Hotel (İslami Balayı Oteli)
 • Altis Resort Hotel Spa.
 • The Qasr Bodrum Resort (Denize Sıfır Muhafazakar Otel)
 • Hotel Mavi Deniz.
 • Kekova Deluxe Hotel.
 • Wome Deluxe Hotel (İslami Resort)
 • Lussoro Bodrum.
 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.