Mogan Gölünde Dost Meclisi Mangal Sefası

895
0

Mogan Gölünde Dost Meclisi Mangal Sefası

Yeni bir yıla girmemize rağmen arşivlerimde biriktirdiğim anılarım, gezilerim ve etkinliklerimi sırası geldikçe yazmaya devam ediyorum. O kadar çok birikenler varki zaman sıkıntısından dolayı çok vakit ayıramıyorum açıkçası. Ama hepsi tazeliğini koruyor.

2015 yılının son aylarında sıcak havalar henüz etkisini gösterdiği vakitlerde iş arkadaşlarım ile planladığımız hafta sonu etkinliği için çoğumuzun belki de ilk defa gittiği bir mekan ayarladık. İş yerimiz Gölbaşında. Her gün gidip geliyoruz. Çoğumuzun yaşadığı yer de orası. Benim ise ömrümün yarısı aynı iş yerinde geçtiği için Gölbaşı’nı açıkçası avucumun içi gibi biliyorum. Çünkü küçücük bir ilçe iken ne kadar büyük bir ilçe olduğunu bizzat gördüm ve yaşadım.

Arkadaşlar ile yapacağımız etkinliği göl kıyısında sakin ve nezih bir yer olan Club Bizim Çatı yı seçtik. Sapa bir yoldan bomboş arazilerin içinden geçerek çok ters bir lokasyona sahip mekana gittik. Ama mekanın arazisi ve düzenlemesi beni ve çoğu arkadaşımı şaşırtacak şekilde ağaçlık, yeşillik ve nezih.

Tüm ofis arkadaşlarımın katıldığı ( iki kişi hariç ) kalabalık bir piknik oldu. Ağaçların altında büyükçe bir masa etrafında hoş sohbet ve neşeli dakikalar bize enerji verdi açıkçası. İş arkadaşları ile değişik bir ortamda bulunmak insana ayrı bir hava  veriyor.

Siparişlerimizi verdik. Etler, salatalar, içecekler hepsi bir bir gelmeye başladı. Tabi benim cüsseye göre arkadaşlar bana mangal görevi verdiler. Herkesi bir güzel doyurdum bende tabi. Yedik içtik, çevre gezisi yaptık, sohbet muhabbet, fotoğraflar çekindik. Ehh bizim için güzel bir gün oldu. Darısı sonraki etkinliklere diyelim artık.

İlginizi Çekebilir:  Ankara Piknik Alanları
Önceki makaleÇamaşır Yıkamanın Keyifli Hali
Sonraki makaleYeni Yılda Outdoor Channel Süprizi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here