Okyanusun Diğer Ucu “Vladivostok”

Düşünün ki Rusya’nın diğer ucuna kadar gitmişsiniz okyanus kıyısında bir yerdesiniz. Doğa, deniz ve ortam harika. Eğleniyorsunuz, geziyorsunuz ve hatıralarınızın fotoğraflarını çekiyorsunuz. Hepsi harika bakmaya doyamıyorsunuz.

Gezgin Avcı
Yağmurlu Bir Okyanus Sabahı – Gezgin Avcı

Uzun zamandır en büyük tutkularından biri olan Arkeoloji için uçsuz bucaksız Rusya topraklarında gitmediği yer kalmadı. O kadar büyük topraklar ki kültür ve tarih anlamında eşi benzeri yok neredeyse. Arkeoloji kulübünde bir çok arkadaşı ile birlikte uzun günler süren kamplar ve geziler yapıyor. Kimden mi bahsediyorum? Kayın biraderim Kristian Gavrish den bahsediyorum.

Gezgin Avcı
Kristian Gavris – Gezgin Avcı

Kristian öyle tutku ile yapıyor ki bu işi sayısız ödül ve belge sahibi şimdiden. Bu yaz Rusya tatilimde yanımda götürdüğüm bloguma ait afiş ile gittiği her yerde fotoğraflar çekerek bana ulaştırıyor. Bende onun adına yayınlıyorum bunları. En son gitmiş olduğu Vladivostok şehri o kadar uzaktaydı ki tren ile günlerce yol gitti. Ve fotoğraflardan da görüldüğü gibi harika vakit geçirdi ve hatıralarını bizim için yolladı.

Gezgin Avcı
Arkeoloji Kulübü – Gezgin Avcı

Bloguma ait afişlerin Dünya‘nın her köşesinde dalgalanması benim adıma gurur verici bir olay. Gerçekten harika olan bu fotoğrafları sizde beğeneceksiniz. Kristian Gavrish fotoğrafları için galeriye göz atınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir