Piranha ActionCam 1101 Aksiyon Kamera

Tarafından

3312

Piranha ActionCam 1101 aksiyon kamerasını şans eseri bir gün önce A101 mağazasına gittiğim zaman ilanlarında gördüm. Sordum perşembe günü geleceğini söylediler.

Eve gidince eşime bahsedince hemen al hiç kaçırma dedi. Uzun zamandır iyi yada kötü bir tane aksiyon kamera istiyordum zaten.

İnternette biraz araştırma yapınca bir çok kişinin perşembe gününü beklediğini anladım. 80TL ye satılan bir kamera ne kadar kaliteli olabilir diye düşünüyor insan ama parasına göre de kalitesi olacağı gerçeği yüzüme çarpıyor.

Sabah mağaza açılmadan gitmenin iyi olacağını biliyordum. Allahtan evimizin yakınında bir A101 mağazası var. Sabah vakitlice uyanıp hemen gitmeliydim.

Piranha ActionCam 1101

Sabah saat 08:45 gibi mağazanın kapısına gittim. 5-6 kişi açılmasını bekliyordu. Dört yaşlı insan iki de genç delikanlılar. Delikanlıların kamera almak için geldiğini tahmin etmek zor olmadı. Benim arkamdan da başka insanlar geldi iyice kalabalıklaştı orası.

Saat gelince bir koşturmaca başladı tabi. Ben nerede olduğunu bildiğim için hemen kasaların yanına hızlı adımlar ile gittim. Henüz rafa bir tane koyarken görevli elinden kapıverdim kutuyu. Diğer gençler ise başka yerde aradıkları için arkamda kalmışlardı ve artık çok geçti 🙂 Her mağazaya sadece bir tane getirmişlerdi.

Şimdi gelelim verdiğimiz para ne aldığımızı görmeye. Markanın kendi sitesinde çok fazla detay verilmemiş ben de gördüklerimi yazmak istiyorum.

Güzel ve büyük bir kutu ile satılıyor. Kutu üzerinde 12MP Fotoğraf, HD Video Kayıt özelliği, Su geçirmezlik özelliği ve 10 tane aksesuar bulunduğu belirtilmiş. Bu özellikler gayet işe yarayacak özellikler.

Kutuyu açınca su geçirmez kılıfının içinde kamera ve diğer aparatları ayrıca paketlenmiş şekilde çıkıyor. Önce anlamakta zorluk çektim bu kadar aparat ne işe yara diye. Sonra çeşitli extreme sporlar aklıma gelince taşlar yerine oturmaya başladı.

İlginizi Çekebilir:  Tezgahlarda Hamsi Ucuzladı

Şans buya havalar sıcak yaz mevsimindeyiz. Kızım için balkonda bulunan şişme havuz tam test etmek için güzel bir istasyon oldu. Çok derin olmasa da suyun içindeki çekim kalitesi beni tatmin edecek kıvamda. Bu test için hazırlamış olduğum videoyu kesinlikle seyredin. Yalnız içinden çıkan li-on batarya 900maH olduğu için beni düşündürüyor aslında. Gerçi bunun içinde bir çözüm var PowerBank 🙂

Aklıma bu kamera ile ilgili bir çok deli fikirler geliyor. Bugüne kadar çok istiyordum aksiyon kamera almayı. Hayalim balığa gittiğim zaman oltamın ucuna takıp çekim yapmak yada monoport ile su altına uzatarak görüntüler almak. Bu düşüncelerimi gerçekleştirdikten sonra videoları yine Youtube kanalımdan yada blogum üzerinden sizler ile paylaşacağım.

  • ETİKETLER
  • Aksiyon Kamera
  • Olta
  • Piranha ActionCam 1101