SOSYAL HESAPLARIMIZI TAKİP EDİN

6,321HayranlarBeğen
1,546TakipçilerTakip et
651TakipçilerTakip et
1,400AbonelerAbone ol

SEO UYUMLU TANITIM YAZISI

2014 yılı başında yayın hayatına başlayan Balık Avı, Doğa, Kamp ve Gezi Bloguyuz. Gezdiğim yerler, şehirler yada özel rekreasyon bölgeleri veya çeşitli avlaklarda yapmış olduğum sportif balık avlarımı, kamp maceralarımı, araştırmalarımı, rehber niteliğindeki yazılarımı ve anılarımı bu blog üzerinde paylaşmaktayım.

Geçen süre boyunca çok yol katederek özgün yazılar ve paylaşımlar ile hatırı sayılır bir tecrübe kazandık. Bir çok web sitesi ve marka ile başarılı bir reklam çalışması yürüttük ve referanslarımızı güçlendirdik. Benzer blog siteleri ile ortak çalışmalar yaptık. Gezi ve seyahat blogları ile karşılıklı çalışmalarımız oldu.

Doğa ve balıkçılık ile alakalı siteler ile reklam ve tanıtım çalışmalarımız oldu. Sosyal medya hesaplarımızdan paylaşımlar ile daha fazla kitlelere sesimizi duyurduk ve her geçen gün takipçi sayılarımız daha fazla artış gösterdi. Emin adımlar ile hep aynı çizgi doğrultusunda bundan sonra da yayınlarımıza devam edeceğiz ve dilerseniz sizinle birlikte ortak çalışmalar yapmak, reklam ortaklığı oluşturmak, tanıtım yazılarınızı yayınlamak, banner reklamlarınızı sayfa içinde uygun yerlerde çeşitli süreler içinde göstermek, ürünlerinizin tanıtımını yapmak ve satışlarınıza yardımcı olmak isteriz.

Reklamlarınızı ve tanıtımlarınızı yandaki iletişim formu üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz yada gezgin@gezginavci.com posta adresinden mesaj gönderebilirsiniz. 125×125, 300×250 ve 728×90 ebatlarında banner reklam isteğinde bulunabilirsiniz. Tek yapmanız gereken iletişime geçmeniz veya nasıl bir tanıtım istediğinizi belirtmeniz. Saygı ve sevgilerimle…

ÇALIŞTIĞIMIZ MARKALARDAN BAZILARI

- Reklam -

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR