Shimano Sahara 4000 FD Olta Makinası

1295
0

Yine bir Shimano olta makinası incelemesini sizin için ayrıntıları ile anlatıyorum. Shimano markası denince akla kalite gelir.

Dişli sistemlerindeki başarısı herkesin malumu.

Hayatımızda bir sportif alanda karşımıza çıkan marka olta balıkçılarının da vazgeçilmez kaliteli markası. Kaliteli diyorum çünkü kendim dahil kullanan hiç bir balıkçının memnun olmadığını duymadım.

Olta makinelerinin kaliteli markası olan shimano öyle modellere imza atıyor ki kolay kolay arıza yapmadan yıllarca kullanılmasına imkan sağlıyor.

Arıza dan ziyade hiç bir av esnasında da yolda bırakmıyor. Büyük ve başarılı modellerden biri olan Shimano Sahara 4000FD modelini anlatmak istiyorum.

Nasıl Makine?

Büyük balık, trofe balık büyük makine ile yakalanır. Yağ gibi çalışan dişli sistemi, yormayan ve hafif bir makine. Hepsi bu modelinde bir araya gelmiş durumda.

Sahara 4000 FD büyük balık yakalamak için tasarlanmış, kullananların ise son derece memnun kaldığı bir makine. Shimano nun tescilli özelliği olan Super Stopper II ise en önemli özelliklerinden.

Teknik Özellikleri Neler?

Nereden Alabilirim?

Shimano Sahara 4000 FD olta makinası ülkemizde belli satıcılarda bulunmakta. Shimano bayileri ve büyük satıcılar. Ortalama fiyatı ise kampanyasız olarak 250.0 – 300.0 TL arasında değişmekte. Stok durumlarını ve sipariş verebilmek için aşağıdaki satıcıların sayfalarına bakabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Silikon Sahte Yem Nasıl Yapılır?
Önceki makaleNice, Monaco ve Cannes Gezisi
Sonraki makaleGelecek Turizmde ile sürdürülebilir turizmin geleceğini yazacak üç yeni proje belli oldu!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here