Vladivostok Gezisi

688
0

Düşünün ki Rusya’nın diğer ucuna kadar gitmişsiniz okyanus kıyısında bir yerdesiniz. Doğa, deniz ve ortam harika. Eğleniyorsunuz, geziyorsunuz ve hatıralarınızın fotoğraflarını çekiyorsunuz. Hepsi harika bakmaya doyamıyorsunuz.

Uzun zamandır en büyük tutkularından biri olan Arkeoloji için uçsuz bucaksız Rusya topraklarında gitmediği yer kalmadı. O kadar büyük topraklar ki kültür ve tarih anlamında eşi benzeri yok neredeyse.

Arkeoloji kulübünde bir çok arkadaşı ile birlikte uzun günler süren kamplar ve geziler yapıyor. Kimden mi bahsediyorum? Kayın biraderim Kristian Gavrish den bahsediyorum.

Rusya’nın Diğer Ucu Vladivostok

Kristian öyle tutku ile yapıyor ki bu işi sayısız ödül ve belge sahibi şimdiden. Bu yaz Rusya tatilimde yanımda götürdüğüm bloguma ait afiş ile gittiği her yerde fotoğraflar çekerek bana ulaştırıyor. Bende onun adına yayınlıyorum bunları. En son gitmiş olduğu Vladivostok şehri o kadar uzaktaydı ki tren ile günlerce yol gitti. Ve fotoğraflardan da görüldüğü gibi harika vakit geçirdi ve hatıralarını bizim için yolladı.

Bloguma ait afişlerin Dünya‘nın her köşesinde dalgalanması benim adıma gurur verici bir olay. Gerçekten harika olan bu fotoğrafları sizde beğeneceksiniz. Kristian Gavrish fotoğrafları için galeriye göz atınız.

İlginizi Çekebilir:  Rusya'da Düğün Nasıl Yapılır?
Önceki makaleRusya’nın En Güzel Beş Şehri
Sonraki makaleRusya’da Su Birikintisinde Kefal Avı Yaptık

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here