Yeni Yılda Outdoor Channel Süprizi

807
0

Yeni yıla girdiğimiz şu günler de biz doğa sporları meraklıları için bir süpriz yaptı bu televizyoncular. Dsmart platformuna yepyeni bir kanal katılmış. Tesadüfen karşılaştım inanın saatlerdir seyrediyorum. Kanal mı? Outdoor Channel tabiki.

Belgesel paketleri içerisinde yer almakta. Yine değişik konularda yeni kanallar eklemişler ama benim için gerçekten süpriz olan kanal Outdoor Channel oldu.

Ülkemizde yayın yapan benzer bir kanal var ama reklam dan başka bir şey maalesef seyredemiyorduk. Gerçi ekonomik nedenler başka türlü ayakta kalması mümkün değil onları da anlamak gerekiyor.

Outdoor Channel kanalında bizi ilgilendiren bu kadar çok ne var diye sorabilirsiniz. Ben Dsmart seyredemiyorum ne olacak diyebilirsiniz, buna yapacak bir şeyim yok.

Kanal içinde Balıkçılık, Kara Avcılığı, Dağcılık, Yürüyüş, Tırmanma, Hayatta Kalma gibi bir çok program sunuyorlar. Şuan için bir tek kusurları var. O da şimdilik İngilizce yayın yapılıyor. Umarım ileri zamanlar da Türkçe dilinde yayın yapmaya başlarlar.

Keşke bu tür kanallar platform tv lerde değil de normal uydu yayınları içerisinde de bolca yayınlansalar. Ama son zamanlarda dikkatimi çeken başka bir konu ise dünyaca ünlü kanallardaki bazı fenomen programların tamamen türkçe olarak TRT Belgesel kanalında yayınlanıyor olması.

Ayrıca benzer Türk yapımı programların da yayınlanıyor olması benim gibi meraklıları sevindiren gelişmeler olduğu.

İlginizi Çekebilir:  Tezgahlarda Hamsi Ucuzladı
Önceki makaleMogan Gölünde Dost Meclisi Mangal Sefası
Sonraki makaleTarihi Evleri ve Yemekleri ile Beypazarı Gezisi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here